banner733

Seyhan Belediyespor Kadir Özdemir'e Emanet

Seyhan Belediyespor'un olağanüstü genel kurulu yapıldı. Yapılan genel kurulda Başkanlığa Seyhan Belediyesi Başkan Yardımcısı ve eski milli hakem olan Kadir Özdemir seçildi.

Seyhan Belediyespor Kadir Özdemir'e Emanet
banner686

Seyhan Belediyespor'un geçtiğimiz hafta yapılan genel kurulunda Başkanlığa Seyhan Belediyesi Başkan Yardımcısı ve eski milli hakemlerimizden Kadir Özdemir seçilirken yönetim kurulu ilk toplantısını yaptı.

banner625
Geçmişte elde ettiği başarılarla adı gündeme sıkça gelen eski milli hakemlerimizden Kadir Özdemir Seyhan Belediyespor'un yeni Başkanı oldu. Geçtiğimiz hafta yapılan olağan üstü genel kurulda Başkanlığa Kadir Özdemir seçilirken yönetim Kurulu üyeleri de şu şekilde oluştu;  2'nci Başkan Muhsin Yamanyılmaz, Genel Kaptan Güngör Geçer, Sayman Üye Elif Tamburoğlu, Yönetim Kurulu Sekreteri Yüksel Erdoğan, Alt Yapı Sorumlusu Kenan Tatan, Spor Direktörü Özcan Zenger... Denetim Kurulu Başkanlığına Umut Yüzer, Denetim Kurulu Üyeliklerine de Turabi Küçük ve Gökhan Matyar seçildi.

 

ÖZDEMİR: SEYHAN'DA SPORA VE SPROCUYA DESTEK VERECEĞİZ

İlçede spora ve sporcuya destek olacaklarını belirten Seyhan Belediyespor'un yeni Başkanı Kadir Özdemir sadece futbol değil sporun her alanında var olacaklarını söyledi. Özdemir, "Seyhan Belediyespor olarak amacımız sadece futbol değil sporun her alanında var olmak. Belediye olarak spora ve sporcuya desteğimiz olacak. Özellikle salon sporlarını önemsediğimizi belirtmek isterim. Yaşamın her alanında var olan kadınlarımızın da spor yapmalarını önemsiyoruz. Bu anlamda kadınlarımızın spor yapmaları için önemli projelerimiz var. Belediyenin imkânları doğrultusunda amatör spor dallarına destek olacağız" ifadelerini kullandı.

 

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2014, 09:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz