banner834

Şöhretler Kurtuluş için mücadele edecek

Adana’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. Yıl dönümü nedeniyle Adanalı şöhretli futbolcular bir araya gelip maç yapacaklar.

Şöhretler Kurtuluş için mücadele edecek

5 Ocak Adana’nın kurtuluş yılı nedeniyle Adana Valiliği tarafından çeşitli spor aktiviteleri gerçekleştiriliyor. Bu doğrultuda Valilik himayesinde  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Türkiye Faal Futbol Antrenörleri Derneği Adana Şubesi ile Çukurova Belediyesi’nin  organize ettiği şöhretler karması karşılaşması 25.12.2021 tarihinde Adana Şehir Stadyumunda yapılacak.  Adanaspor ve Adana Demirspor’da profesyonel olarak forma giymiş eski şöhretli futbolcuların mücadele edeceği karşılaşmanın başlama vuruşunu Adana Valisi Süleyman Elban gerçekleştirecek. Karşılaşma saat 18.00’de başlayacak.
TÜFAD Adana Şube Başkanı Mehmet Sümer, bu maçın çok önemli bir anlam taşıdığını belirtirken, “Adana’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. Yılını yaşıyoruz: Böylesine anlamlı bir günde bu organizasyona katkı koyan herkese teşekkür ediyorum. Başta Valimiz sayın Süleyman Elban olmak üzere herkesin emeği fazla. Taraftarlarımızı eski şöhretli futbolcularımızı bir kez daha görmeye davet ediyorum. Maç yeni stadyumda oynanacak ve 18.00’de start alacak” diye konuştu.
 

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2021, 15:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner841