banner785

Spor İl Müdürü Çintimar'dan açıklamalar

Artı Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Kamil Yalçın Göl, Adana Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Spor İl Müdürü Çintimar'dan açıklamalar
banner686

Rize, Elazığ, Van, Nevşehir ve Muğla gibi birçok ilde 17 yıl Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak görev yapan Erzurumlu bürokrat Muzaffer Çintimar, 9 yıldır bu görevine Kocaeli’nde devam ediyordu. Türkiye’nin en büyük illerinden biri olan Adana’nın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne atanmanın mutluluğunu yaşadığı belirten Muzaffer Çintimar, “Adana’nın Türk sporundaki yeri çok farklı. Adana sporda maalesef hak ettiği yerde değil. Hep beraber el ele vererek Adana’yı spor kenti yapacağız” diye konuştu.

SPOR MEDYASININ ÖNEMİ BÜYÜK

Sporun gelişmesinde spor medyasının önemine değinen Çintimar, gazetecileri mesai arkadaşları gibi gördüğünü belirterek, Artı Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi deneyimli spor yazarı Kamil Yalçın Göl’ün ziyaretinden duyduğu memnuniyeti şöyle anlattı: "Adana sporda önemli kentlerimizden birisidir. Bu kapsamda spor etkinlikleri hayli yoğun geçiyor. Zaman zaman beklenmedik, istenmeyen hatalar olabilir. Bu konuda lütfen bizleri direkt arayarak spor kamuoyunu doğru bilgilendiriniz. Öncelikle her türlü eleştiriye açık olduğumuzun bilinmesini istiyoruz. Doğru eleştirileriyle yol gösterici olan, faaliyetlerimizi kamuoyuna duyuran spor medyasıyla ilişkileri geliştireceğiz. Spora hizmet eden, emeği geçen herkese kapımız sonuna kadar açık. Ortak hedefimiz, Adana’yı sporda hak ettiği yere taşımaktır.”

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2020, 08:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER