Spor nerede Ramazan Çimen orada!

Adana Amatör Kulüpleri Federasyonu(ASKF) Başkan Adayı Ramazan Çimen, Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde Adana’yı temsil eden Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol Takımına destek vererek spor ve sporcuya verdiği önemi bir kez daha açıkça gösterdi.

Spor nerede Ramazan Çimen orada!
banner686

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nin 18. haftasında Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol’un sahasında Birevim Elazığ İl Özel İdare'ye 54-84 yenildiği maçı Atatürk Spor Salonu’nda Adana Büyükşehir Belediyesi Spor Koordinatörü Yusuf Konaklı ve Spor Müdürü Yuşa Davarcı ile birlikte izleyen Ramazan Çimen, büyük ilgi gördü.

SPORUN HER TÜRÜNÜ ÖNEMSİYORUZ

Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol Birevim Elazığ İl Özel İdare maçını izlemeye gelen ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen ile ekibi, gördükleri ilgi ve sevgiden memnun kaldılar.
Gün ve saate bakmaksızın sporun her çeşidine destek vermek için orada olduklarını belirten ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen, “Bizler için spor sadece futbol değil, tüm branşları önemsiyor ve destekliyoruz. Bizler spor yöneticileri olarak her zaman Türk sporuna katkı koyan kulüplerimizin yanındayız. Hafta içi ya da tatil fark etmez, her zaman kulüplerimizin yanında olarak onlara destek vermeye hazırız” diye konuştu
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER