banner785

Uzakdoğu sporuna yakından bakacaklar!

Sporun ve Sporcunun daima yanında olan Seyhan Belediyesi, Uzakdoğu Sporlarında da, farkını hissettirecek.

Uzakdoğu sporuna yakından bakacaklar!
banner686

Seyhan Belediyespor Kulüp Başkanı Levent Ünal ve Seyhan Belediye Başkan Yardımcısı Semih Sayınta,Uzakdoğu sporlarının antrenör ve kulüp başkanları ile bir araya gelerek sorunlar hakkında verimli geçen bir toplantı gerçekleştirdi.

SORUNLAR TESBİT EDİLDİ

Seyhan Belediyespor Kulüp Başkanı Levent Ünal, “ Uzakdoğdu Sporlarının antrenör ve kulüp başkanlarıyla bir araya gelerek sorunların tesbit edip bunları ortadan kaldırabilmek adına neler yapabileceğimiz konusunda fikir alışverişinde bulunduk. Toplantı olumlu geçti. Hiçbir spor branşına uzak kalmayacağız.. Toplantımıza katılan kulüp başkanlarımıza ve antrenörlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

“BELEDİYE BAŞKANIMIZ BÜYÜK DESTEK VERİYOR”

En büyük şanslarının sporu seven ve sporcu bir belediye başkanına sahip olmak olduğunu belirten Başkan Ünal, “ Seyhan Belediye Başkanımız Akif Kemal Akay, sportif faaliyetlerinin daha fazla yaygınlaşması adına büyük bir destek vermekte.Buda bizleri son derece mutlu etmekte. Başkanımızın direktifleri doğrultusunda hareket ederek spor anlamında çok güzel şeylerin altına imza atmaya kararlıyız” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2021, 13:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER