Zenbilci’den Adana Demirspor’a kahvaltı

Sarıçam Belediye Başkanı Ahmet Zenbilci, PTT 1. Lig’de zorlu Kartalspor maçı öncesinde Adana Demirspor futbol takımına Pazar sabahı kahvaltı verdi.

Zenbilci’den Adana Demirspor’a kahvaltı
banner686

banner625
Başkan Zenbilci tarafından ligde moral ve motivasyonu arttırmak, birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla tertip ettiği sabah kahvaltısına kulüp yönetimi, sporcular ve eşleri katıldı. Başkan Ahmet Zenbilci, Adana takımlarının süper lige yükselmeleri için bulundukları bu ligde başarılı olması şart olduğunu belirterek, “ Bu başarı da ancak kentin takımlara sahip çıkması ile mümkün. Adana’da birlik ve beraberlik sağlandığında, kent enerjisini destek olarak futbol takımlarına verdiğinde bu bir sinerjiye dönüşecek. Bunun sonucu olarak da başarı gelecek. Her iki Adana takımına lig maçlarında başarılar diliyorum. Ligin ilk yarısında geride kalan zorlu maçlarda en iyi sonuçları alarak süper lig yolunda önemli adımlar atmalarını diliyorum.” dedi.

Başkan Ahmet Zenbilci’nin yanı sıra belediye meclis üyeleri Metin Eken, İbrahim Nuri Eyi ve Gökhan Özkök’ün de katıldığı kahvaltıya Adana Demirspor kulübü Başkanı Önder Serin ile yönetim kurulu üyeleri de katıldı. Bu arada futbolculardan Erman, Şener, Hüseyin Cavidov kahvaltıya eşleri ile katıldı

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2012, 13:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner739

cyberturk.biz