Lojistik sektöründe faaliyetlerini aralıksız bir şekilde sürdürmeye devam eden Şah Lojistik , İran nakliye ve lojistik faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Türkiye – İran ticari ilişkiler gün geçtikçe gelişme göstermekte ve iki ülke arasında gerçekleştirilen ticari faaliyetler artış göstermektedir.

Türkiye – İran ithalat ve ihracat faaliyetlerinde yer almaktadır. Türkiye İran’dan doğalgaz, petrol, alüminyum, çinko ithal etmekte ve İran ülkesine kâğıt, tütün, binek otomobil, otomobil aksesuarları, karton, bebek bezi ihraç etmektedir. Türkiye’den İran ülkesine ve İran’dan Türkiye’ye taşınması gereken tüm yükler hızlı ve güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırılmaktadır. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde faaliyetlerini sürdüren firmamız, lojistik sektöründe doğan her türlü nakliye ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Süreçlerin sağlıklı bir şekilde sonlandırılmasını hedeflemektedir.

İstanbul Lojistik Firmaları

İran Türkiye’nin komşu ülkeleri arasında yer almaktadır. Konumu itibari ile yakın bir ülke olması nedeni ile İstanbul lojistik firmaları faaliyetlerinin büyük bir çoğunluğu karayolu aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Karayolu taşımacılığının daha hızlı bir taşımacılık imkânı sunması, güvenli olması, kapıdan kapıya teslimat imkânı ve 7/24 yükleme ve boşaltma yapılabilmesi avantajlar sağlaması tercih edilme nedenlerinden olmaktadır. Özellikle İran nakliye firmaları hizmetlerinde karayolu taşımacılığının kapıdan kapıya teslimat imkânı sunması önemli bir avantaj oluşturmaktadır.

Türkiye – İran arasında parça ürün gönderimi yapmak isteyen müşteriler için parsiyel nakliye önem arz etmektedir. kara sınırına sahip olması, karayolu taşımacılığını da oldukça kolaylaştırmaktadır. Karayolu parsiyel taşımacılığı ile müşterilerin ürünleri alıcılarına güvenli bir şekilde ulaştırılmaktadır. Şah Lojistik olarak, müşterilerin yüklerinin özellikleri ve talepler doğrultusunda Türkiye - İran taşımacılık faaliyetlerinin bir kısmını da denizyolu aracılığı ile gerçekleştirmekteyiz. Denizyolu taşımacılığı ile yükler güvenli bir şekilde alıcı ülkenin limanlarına ulaştırılmaktadır. Deniz yolu taşımacılığı aynı zamanda karayolu taşımacılığı ile entegre bir şekilde taşımacılık imkânı sunmaktadır. Şah Lojistik olarak denizyolu taşımacılığı ile müşterilere limandan limana teslimat, proje taşımacılığı, parsiyel taşımacılık, ağır yük taşımacılığı, konteyner taşımacılığı, gümrükleme hizmetleri, açık yük taşımacılığı, tehlikeli madde taşımacılığı hizmetleri sağlanmaktadır.

Türkiye – İran nakliye ve lojistik hizmetleri sağlayan Şah Lojistik, tüm lojistik operasyonlarını sigortalı bir şekilde gerçekleştirmekte ve müşteri mağduriyetlerinin yaşanmasının önüne geçmektedir. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu anlamda her nakliye hizmetlerinde uygun fiyatlar sunmaktadır. Nakliyesi gerçekleşecek olan yükler ile ilgili gerekli bilgiler sağlanarak nakliye fiyatları hesaplanmakta ve müşterilere sunulmaktadır. İran nakliye fiyatları birçok faktörler doğrultusunda farklılık göstermekle beraber, firma bünyesinde yer alan profesyonel ekip tarafından uygun fiyat avantajları sunulmak için çalışmalar sürdürülmektedir.