banner834

Bilal Uludağ'a "Doğum Günü" sürprizi

Sarıçam Belediyesi çalışanları, doğum gününde Başkan Bilal Uludağ’a sürpriz yaparak doğum günü kutlaması düzenledi. Kendisine yapılan sürpriz karşısında bir hayli duygulanan Başkan Uludağ, yeni yaşını çalışanları ile birlikte kutlamaktan dolayı mutlu olduğunu dile getirdi.

Bilal Uludağ'a "Doğum Günü" sürprizi

ÇALIŞANLARINDAN BAŞKAN ULUDAĞ'A SÜRPRİZ

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, başkan yardımcıları, birim müdürleri ile birlikte Şubat ayının son toplantısını gerçekleştirdi. Toplantı sonrası çalışanlar tarafından Başkan Uludağ’a doğum günü sürprizi yapıldı. Kendisi için hazırlanan doğum günü pastasını kesen Başkan Uludağ yeni yaş gününde, çalışanları tarafından kendisine yapılan sürpriz karşısında mutluluk duyduğunu kaydetti.

Sarıçam Belediyesi olarak tüm mesai arkadaşlarının profesyonel hizmet anlayışıyla hizmet ürettiklerini belirten Başkan Bilal Uludağ “ Belediyemiz bünyesinde her bir çalışanımız özverili bir şekilde hizmetin en iyisini yapmaya gayret gösteriyor. Birlikte emek harcadığımız bu çatı altında; huzur, sevgi ve saygı içinde sizlerle birlikte olmaktan dolayı çok mutluyum. Bugün bir kez daha bizlerin nasıl büyük bir aile olduğunu gösterdiniz. Her ne kadar ömrümüzden geçip giden yıllar bizlerden bir şeyler götürse de kurulan dostluk ve arkadaşlıklar hayatımızı güzel kılıyor. Doğum günümü kutlayan herkese çok teşekkür ediyor, hep birlikte nice sağlık, mutluluk ve başarı dolu yıllar diliyorum.” diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sevde Sevgi
Sevde Sevgi - 2 ay Önce

tebrikler gerçekten , herkesin doğum günü kutlanmalı, Köklüsüs ve Uçan balon

SIRADAKİ HABER