Çukurova İstihdam Birimi başarıyor!

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Adana Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulu Çin firması New Hope Turkey Yem Fabrikası Genel Müdürü MaHaiqiao’ya, Çukurova Belediyesi İstihdam Birimi ile işbirliğinden dolayı teşekkür etti.

Çukurova  İstihdam Birimi başarıyor!
banner686

Adana Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulu Çin firması New Hope Turkey Yem Fabrikası Genel Müdürü MaHaiqiao, İnsan Kaynakları yöneticileri AdilimuBaihetiyaer ve Kayhan Doğan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’i makamında ziyaret etti.

Başkan Soner Çetin, Genel Müdür MaHaiqiao ve beraberindekilere Çukurova Belediyesi İstihdam Birimi ile olan işbirliğinden dolayı teşekkür etti. İstihdam Birimi’nin işletmelerin katkılarıyla birlikte önemli işler yaptığını, binlerce kişiye iş bulduğunu belirten Başkan Soner Çetin, “7 yıllık süre içinde istihdam ettiğimiz kişi sayısı 35 bini geçti. Bunda birim çalışlarımızın olduğu kadar sizin gibi değerli yatırımcıların da büyük katkısı var. Bu işbirliğinin artarak devam edeceğine inanıyorum” dedi.

Konuk genel müdür de Adana’da olmaktan büyük memnuniyet duyduğunu söyledi ve kendilerine gösterilen yakınlıktan dolayı teşekkür etti. Her zaman işbirliğine hazır olduklarını belirten New Hope Turkey Yem Fabrikası Genel Müdürü MaHaiqiao, Çukurova Belediyesi’ndeki sıcak karşılamanın kendisini çok etkilediğini kaydetti.

Başkan Soner Çetin ziyarette MaHaiqiao’ya İstihdam Birimi’ne katkılarından dolayı plaket verdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Süleyman yanlız
Süleyman yanlız - 6 ay Önce

Tek kelimeyle kutluyorum ğurur duyuyoruz uyğulamalarınızla

banner785
SIRADAKİ HABER