banner834

Karataş'ta sahil yolları düzenleniyor

Büyükşehir, Karataş’ın turizme daha uygun bir ilçe haline gelmesi için hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyor.

Karataş'ta sahil yolları düzenleniyor

KARATAŞ'TA ÇALIŞMALAR

Altyapı ve üstyapı hizmetlerinin yanı sıra, inşa edilen ve yapımı büyük oranda tamamlanan İleri Biyolojik Atık Su Arıtma Tesisi ile Karataş’ın önemli bir turizm ilçesi olması adına büyük bir adım atan Adana Büyükşehir Belediyesi, hazırlanan Atapark Plajı ile de hizmetlerini sürdürüyor. Adana Büyükşehir Belediyesi, bölgede yeni yollar yaparak, ulaşımın daha kolay ve kapsamlı gerçekleşmesi için de çalışmalarına devam ediyor.

Karataş Tuzla Aydınlar Mahallesi’nde sahil yolu çalışmasına devam eden Adana Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım-Bakım ve Onarım Daire Başkanlığı ekipleri, altyapı işlerinin ardından yolda sathi kaplama çalışması gerçekleştirecek. Yolun hizmete açılması ile birlikte, Karataş ve Tarsus ilçelerinden yaklaşık 25 mahalle bu hizmetten yararlanarak sahile daha kolay ulaşma imkanına kavuşacak. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yenidoğanlı
Yenidoğanlı - 3 ay Önce

Eğer Karataş'ta ki Arsuz'da ki Yumurtalık'ta ki Samandağ'da ki sahiller gelişmiş ve düzgün bir Avrupa ülkesinde olsaydı, dünyanın sayılı turizm merkezlerinden biri olurdu.Biz ise maalesef bu sahillerin pisliğini temzilemekten aciz bir şekilde bu yerleri harcıyoruz.

Murat
Murat @Yenidoğanlı - 3 ay Önce

Karataş sahilinin mavi bayrak kriterlerine sahip bir plaj olarak mavi bayrak alması için tüm gerekli çalışmaların yapılması Büyükşehir'in sorumluluğunda olduğu halde bu güne kadar hiç bir şey yapılamıştır. Ben Karataş'ta ikamet etsem seçim zamanı Büyükşehir Belediyesine hayatta oy vermem. Gelecek yerli yabancı Turist önce plaja ve denize bakıyor . Plaj ,Deniz pisse zaten gelmiyor , insan gelmeyince karataşın esnafı da para kazanamıyor. Hem yerli hem yabancı Turist karataşın denizi plajı mavi bayraklımı buna bakıyor , yoksa gelmiyor...

SIRADAKİ HABER

banner841