Soner Çetin Halk gününde müjde verdi

andemi kısıtlamalarının hafiflemesiyle Halk Günü’nde yeniden Çukurovalılarla buluşan Başkan Soner Çetin, 2021 yılı bitmeden 7’nci toplu ve temel atma töreni yapacaklarının müjdesini verdi.

Soner Çetin Halk gününde müjde verdi
banner686

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, yıl bitmeden 7’nci toplu açılış ve temel atma töreni yapılacağını söyledi.

Pandemi kısıtlamalarının hafiflemesiyle Halk Günü uygulamasında Orhan Kemal Kültür Merkezinde Çukurovalılarla buluşan Başkan Soner Çetin, “Pandemiden dolayı biraz ayrı kaldık ama sizinle bağımızı hiç koparmadık. ‘Sen Sor Başkan Cevaplasın’ uygulaması ve diğer iletişim kanallarıyla her zaman sorunları dinledik, halkın önerinizi almaya devam ettik” dedi.

Başkan Soner Çetin, geçen yıl 6’ncı toplu açılış ve temel atma törenini gerçekleştirdiklerini belirterek, “Bu töreni Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımı ile yaptık. 6 yılda 6 toplu açılış ve temel atma töreni gerçekleştirdik. Şimdi 7’nci toplu açılış ve temel atma törenine hazırlanıyoruz. Bu yıl bitmeden bunu yapacağız. 6’ncı törende temelini attığımız projelerin açılışını yapacağız, yeni projelerin temelini atacağız. Adana Lezzetleri Çarşısı ve Müslüm Baba Parkı bitmek üzere kısa zaman sonra faaliyete geçecek. Resmi açılışını toplu açılışla yapacağız. Ayrıca Mola Evi, Mahfesığmaz’daki 9’uncu kreş, Adana Koop Kapalı Semt Pazarı, Madımak, Erdal İnönü ve ve Üç Fidan Parkları açılışı yapılacak” şeklinde konuştu.

Toplu açılış töreninde birçok yeni projenin temelini atacaklarını kaydeden Başkan Soner Çetin, pandemiye karşın hiç hız kesmediklerini, hiçbir mazerete sığınmadan hizmetlere devam ettiklerini ifade etti.

Başkan Soner Çetin, konuşmasının ardından vatandaşlardan gelen sorun, şikayet ve önerilerini dinledi ardından sosyal medyadan gelen soruları cevapladı.

YORUM EKLE
banner785
SIRADAKİ HABER