banner834

Soner Çetin Semt pazarında!

Yurt Mahallesi Kapalı Semt Pazarında kurulan Sosyete Pazarını ziyaret eden Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, burada pazar esnafı ve alışverişe gelen vatandaşların büyük ilgisi ile karşılaştı. Pazar esnafına hayırlı işler dileğinde bulunan Başkan Soner Çetin, kadınlara gül dağıttı, vatandaşlarla sohbet etti.

Soner Çetin Semt pazarında!

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Sosyete Pazarını ziyaret ederek, pazar esnafına hayırlı işler diledi, vatandaşlarla sohbet etti. Başkan Soner Çetin kadınlara gül dağıttı.
Yurt Mahallesi Kapalı Semt Pazarında kurulan Sosyete Pazarına giden Başkan Soner Çetin burada büyük ilgi ve coşku ile karşılandı.
Hatıra fotoğrafı çektirmek isteyenlerin çokluğu nedeniyle pazara girmekte zorlanan Başkan Soner Çetin kadınlara gül dağıttı. Başkan Soner Çetin, esnafa hayırlı işler diledi, vatandaşlarla sohbet etti ve keyifli alışverişler dileğinde bulundu.


Vatandaşlarla sohbetinde fiyatların nasıl olduğunu soran Başkan Soner Çetin, alışverişe gelenlerin biraz yüksek olduğunu söylemesi üzerine, “Burada bile fiyatların yüksek olduğunu düşünüyorsanız ülkenin içinde bulunduğu artık siz düşünün. Esnaf sattığı malın fiyatına yeni mal alamaz hale gelmiş. Vatandaşlar da sürekli fiyatların yükselmesinden şikayet ediyor” şeklinde konuştu.
Başkan Soner Çetin, coşkuyla karşılandığı Sosyete Pazarından yine aynı ilgi ve coşkuyla uğurlandı.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Serkan Yılmaz
Serkan Yılmaz - 7 ay Önce

Ben Soner Başkan'ın yerinde olsam İnce Memed kapasitesinde bir kütüphane de ben açarım.Bu kütüphane halk ve öğrencilerden büyük takdir topladı.Özellikle oy kullanacak Z kuşağı için iyi bir yatırım olur.Emekli dinlenme evleri patladı ancak kütüphane büyük iş yapar.

SIRADAKİ HABER

banner841