banner834

Yüreğir'de Ücretsiz Psikolog hizmeti

Yüreğir Belediyesinin pandemi sürecinde başlattığı ücretsiz psikolojik danışmanlık hizmeti devam ediyor.

Yüreğir'de Ücretsiz Psikolog hizmeti

YÜREĞİR'DE ÜCRETSİZ PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK HİZMETİ VERİLİYOR

Özellikle pandemi süreci ile birlikte son yıllarda giderek artan psikolojik ve aile içi sorunlara çözüm odaklı yaklaşılması konusunda bireyleri desteklemeyi amaçlayan Yüreğir Belediyesi, depresyon, aile içi iletişim problemleri, panik atak, çocukluk korkuları, dikkat eksikliği gibi rahatsızlık oluşturan hallerin giderilmesinde vatandaşlara ücretsiz psikolojik danışmanlık desteği sunuyor.

UZMAN PSİKOLOG DANIŞMANLIK HİZMETİ VERİYOR

Uzman Psikolog Nur Aydoğan, haftada iki gün çocuk, ergen, yetişkin danışmanlığı, grup terapisi ve aile terapisi konularında danışmanlık hizmeti veriyor. Yapılan görüşme ve tetkikler sonucunda psikolojik tedavi ya da psikiyatrik müdahale gereksinimi olan vatandaşlar vakit kaybetmeksizin hastanelere yönlendiriliyor.

BAŞKAN KOCAİSPİR "İYİ OLDUĞU GİBİ KÖTÜ GÜNLER DE OLUYOR"

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir; “Hayat maalesef her zaman iyi gitmeyebiliyor. Bazen kendimizi karamsar ve güçsüz hissedebiliyoruz. Sevinçler kadar acılar da hayatın bir gerçeği. İşte böylesi dönemlerden geçen vatandaşlarımıza destek olmak, yalnız olmadıklarını hatırlatmak için ücretsiz psikolojik danışmanlık hizmeti veriyoruz.” dedi.

ÜCRETSİZ PSİKOLOJİ DANIŞMANINA NASIL ULAŞABİLİRİM?

Yüreğir Belediyesinin tüm ilçe sakinlerine ücretsiz olarak sunduğu psikolojik danışmanlık hizmetlerinden yararlanmak isteyenler 444 80 44 çağrı merkezini arayarak başvuruda bulunabiliyor.

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2022, 13:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner841