ASKİ'de hoş olmayan dedikodu!

Adana Büyükşehir Belediyesine bağlı Su ve Kanalizasyon İdaresi'nde (ASKİ) yönetim değişikliğinin ardından bazı kesimlerce çıkarıldığı iddia edilen "Atama" dedikodusu rahatsız etti.

ASKİ'de hoş olmayan dedikodu!
banner686

Adanahabermerkezi.com

Özellikle Üst Yönetimin netleşmesinin ardından CHP ve İYİ Partiye yakın  bazı çalışanlar kurum içinde "Şef olacağım","Seni yerinden edeceğim", "Seni işinden edeceğim", "Hesap vereceksin" gibi söylemlerle huzursuzluk yarattıkları iddia ediliyor. Başkan Zeydan Karalar'ın "Çalışan ve Çalışmayanı ayıracağız" söylemini referans göstererek adeta tehditler savuran bazı çalışanların kurumda büyük tepkiye neden olduğu belirtiliyor.

"AMAN ZEYDAN KARALAR DUYMASIN!"

Ancak Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ın bilgisi dışında yapılan bu dedikodular tepki çekiyor. "Aman Karalar Duymasın" diyen bazı çalışanlar "Başkan Karalar duyarsa tehdit edilen işçiler değil aklı evvel işçiler işten atılır. Başkan asla bunlara izin vermez. Burda çalışırken işinizden de olursunuz" uyarısını yapıyorlar. Bu arada kendine görev verilecekmiş algısıyla kurum içinde adeta psikolojik şiddet uygulayan bazı isimlerin takibe alındığı belirtiliyor. 

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2019, 11:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER