banner785

Bilal Uludağ, Muhtarlarla buluştu

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle, MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, MHP Sarıçam İlçe Başkanı Mustafa Kızılelma, Ak Parti Sarıçam İlçe Başkanı Emrah Ceylan, Sarıçam Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Seyfettin Gündoğdu, Sarıçam Muhtarlar Derneği Başkanı Teyfik Karabudak, Belediye Başkan Yardımcıları ve Muhtarlar Müdürü ile birlikte Meryem Ana Çiftliğinde düzenlenen etkinlikte mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek, ”Sarıçam’ımızda fedakârca görev yapan, demokrasi mücadelesiyle öne çıkan 68 muhtarımızla bir ve beraber olmaktan kıvanç duymaktayım. Her zaman muhtarlarımızın yanındayız, sizlerin her zaman tercümanı olmaya, sorunlarınızı çözmeye kararlılıkla devam edeceğiz ”dedi

Bilal Uludağ, Muhtarlarla buluştu
banner686

Organizasyonda konuşan Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, "Yerel yönetimlerin en büyük gücü muhtarlarımızdır. Muhtarlık görevi demokrasinin temel taşlarından birisidir. Böylesine önemli bir görevi üstlenen muhtarlarımızın gününü kutluyorum." dedi.

MUHTARLARIMIZLA UYUM İÇERİSİNDE VATANDAŞLARIMIZA HİZMET EDİYORUZ

Uludağ daha sonra şöyle devam etti; Sarıçamımıza hizmet noktasında siz muhtarlarımızla bir ve beraber çalışarak ilçemizin tüm mahallelerinin sorunlarına çözüm olmaya, vatandaşlarımızın istek, talep ve önerilerini yerine getirmeye devam edeceğiz. Sizlerle el ele vererek dayanışma içerisinde olmaya devam ederek, tam uyum içerisinde hizmet üretmeyi sürdüreceğiz. Sarıçam’da yaşam kalitesini daha da yükseltmek adına bugüne kadar elbirliğiyle çözümler ürettik ve üretmeye de devam edeceğiz. Hepiniz bizim için çok değerlisiniz. " 

Programda konuşan Sarıçam Muhtarlar Derneği Başkanı Teyfik Karabudak; “Sarıçam Belediye Başkanımız Bilal Uludağ’a ve tüm ekibine böyle bir programı düzenleyip muhtarlarımızla bizleri bir araya getirdiği için; çoğulcu demokrasimizin en temel öğesi olan siz değerli muhtarlarımıza katılımlarınızdan dolayı, teşekkür ediyorum. Sarıçama birlikte hizmet etmeye devam edeceğiz.” dedi.

Muhtarlar da özellikle muhtarlıklar müdürlüğü ile birlikte uyumlu çalışmalar neticesinde istek ve taleplerinin hızlı ve kolay bir şekilde çözüme kavuştuğunu belirterek, başta Belediye Başkanı Bilal Uludağ olmak üzere Belediye başkan yardımcılarına, birim müdürlerine ve belediye çalışanlarına teşekkür ettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER