Büyükşehir'de hizmet aralıksız sürüyor

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, göreve başlamasının üzerinden çok kısa bir süre geçmesine rağmen, hemşehrilerine kesintisiz hizmet etmeye devam ediyor.

Büyükşehir'de hizmet aralıksız sürüyor
banner686

Adana Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Yol Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Türkmenbaşı Bulvarı’nın Mavi Buvar ve Hilmi Kürklü Bulvarı’yla kesiştiği bölümü kapsayan otoban bağlantı yolunda asfalt kaplama, yapım ve yenileme çalışmasını yeniden başlattı. Türkmenbaşı anayol üzerinde 2 bin 500 metre, Mavi Bulvar’da 1250 metre, Bülent Ecevit Bulvarı’nda da 450 metrelik asfalt kaplama, yapım ve yenileme Çalışmasını sürdüren ekipler, 4 adet otoban bağlantı kolunda da toplamda 2 bin 800 metrelik çalışma gerçekleştiriyor.  Çalışmaları bizzat denetleyen ve inceleyen Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Adanalıya hizmete her kulvarda devam edildiğini söyledi.

BAŞKAN ZEYDAN KARALAR ÇALIŞMALARI YENİDEN BAŞLATTI

Başkan Zeydan Karalar, “Türkmenbaşı hayli önce başlanılan ama bitirilemeyen bir projeydi. Müteahhit uzun süre ödeme alamadığı için işleri durdurmuştu. Burası çok hassas bir nokta. Hemşehrilerimiz tozdan, topraktan mağdur oluyor. Müteahhit ödeme alamamasına rağmen bizim ricamızı kırmadı. Başladılar ve Adana’nın en güzel noktasındaki çalışmaları bitirecekler. Emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER