Büyükşehir'den asfalt çalışması

Adana Büyükşehir Belediyesi, kent merkezi, ilçe, köy ve yaylalarda asfaltlama ve yol yenileme çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Büyükşehir'den asfalt çalışması
banner686

Adana Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Yol Şube Müdürlüğü ekipleri, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın talimatları doğrultusunda asfaltlama ve yol yenileme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

banner625

Bu yıl içerisinde 2 bin km asfaltlama hedefine adım adım ilerleyen ekipler, kentin doğusundan batısına, güneyinden kuzeyine kadar her bölgesinde çalışma yapıyor. Kent merkezi ile birlikte ilçelerde de çalışan Yol Şube Müdürlüğü ekipleri, Yüreğir İlçesi Ali Hocalı-Köklüce, Şahinağa- Yalnızca, Karaisalı İlçesi Kızıldağ Yaylası, Kozan Turgutlu-Hacı Mirzalı, Göller Yenikuyu - Memi Köyü Caddesi-Yüksekören, Aladağ ve Seyhan İlçesi Kayışlı Mahallesinde asfalt yenileme ve yol çalışması gerçekleştirdi.   

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2020, 11:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
Merdan
Merdan - 1 ay Önce

Büyükşehir Belediyesi Sınırları içindeki yerleşim yerlerinde asfalt yol yapmak Büyükşehir belediyesinin görevi , diğer bir deyişle belediye görevini yapıyor. Ekstradan bir hizmet yapılmıyor vatandaşa... Bunu haber yapmaya bile gerek yok aslında... Kamu kurumu olarak belediye görevlerinden birini yapıyor vatandaşın ödediği vergilerle...

SIRADAKİ HABER

banner715

cyberturk.biz