Ceyhan'da hijyen çalışması sürüyor

Ceyhan Belediyesi ekipleri koronavirüs tedbirleri kapsamında Ceyhan’ın dört bir yanında ilaçlama ve dezenfekte çalışmalarına devam ediyor.

Ceyhan'da hijyen çalışması sürüyor
banner686

Ceyhan Belediyesi ekipleri tarafından yürütülen dezenfekte ve ilaçlama çalışmaları kapsamında ilçenin dört bir yanında dezenfekte çalışmalarına devam ediyor. Otogar, şehir içi dolmuşlar, Adana Ceyhan koop, İlçe Sağlık Müdürlüğü, ATM’ler, dolmuş durakları, parklar, Kent Meydanı ve Kamyon garajı olmak üzere kapsamlı dezenfekte çalışması yapan ekipler Koronavirüsün yayılma ihtimalinin yoğun olduğu alanlarda dezenfekte çalışması yürütüldü.

Başkan Erdem; "Tedbirleri Elden Bırakmıyoruz”

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, “Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de koronavirüs insan sağlığını tehdit etmeye devam ediyor. Ekiplerimizin özverili çalışmaları ile kent merkezinin dört bir tarafında dezenfekte çalışması yapılıyor.  Ekiplerimizin çalışmalarını bizzat  takip ederek ve vatandaşlarımızın daha duyarlı olmasını maske mesafe ve temizlik kurallarına uymalarını rica ediyorum. Sizlerin sağlığı her şeyden önce gelir. Vatandaşlarımızın sağlığı için yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2021, 19:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner765