Evsiz vatandaş'a yeni bir hayat!

Seyhan’da hiç kimsenin aç ve açıkta kalmaması için tüm imkanlarını seferber eden Akif Kemal Akay başkanlığındaki Seyhan Belediyesi, yardım elini uzattığı evsiz vatandaşlardan A. B' yepyeni umutlarla, iş bulduğu Antalya’daki yeni yaşamına uğurlandı.

Evsiz vatandaş'a yeni bir hayat!
banner686

YEPYENİ UMUTLARLA YENİ YAŞAMINA UĞURLANDI

Başkan Akay’ın talimatıyla sokakta yaşayan vatandaşları otele yerleştirip, tüm ihtiyaçlarını karşılayan Seyhan Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri, 5 yıldır sokaklarda yaşadığı belirlenen A. B.’ye yardım elini uzattı. A.B. yapılan sağlık kontrollerinin ardından Seyhan Belediyesi tarafından bir otele yerleştirilmişti.

ÜÇ DİL BİLİYOR

Kişisel bakım, kılık kıyafet ve gıda ihtiyaçları da karşılanan A. B.diğer evsiz vatandaşlarla birlikte Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nün organize ettiği sosyalleşme etkinliklerine katıldı. Üç dil bilen A.B Adana Otogarı’ndan iş bulduğu Antalya’ya Seyhan Belediyesi Sosyal Yardım İşleri çalışanları tarafından uğurlandı.

“ALLAH RAZI OLSUN”

5 yıldır sokaklarda yaşayan ve Antalya’da garsonluk yapacak olan A.  B. “Bu soğuk kış aylarında bizi otelde misafir eden Seyhan Belediyesi’ne teşekkür ediyorum. İş buldum. Mutluyum, bana yardımcı oldukları için teşekkür ederim” şeklinde konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2021, 21:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner765