Karalar'dan flaş "Bankamatikçi" mesajı

Başkan Zeydan Karalar, “Cümle alem biliyor ki Büyükşehir ve ASKİ’de çok sayıda bankamatikçi var" dedi.

Karalar'dan flaş "Bankamatikçi" mesajı
banner686

Adana Büyükşehir Belediyesi ve ASKİ’de oluşturulan hukuk komisyonları, Adanalının kanını emen bankamatikçileri, en sağlıklı şekilde tespit etmek için çalışmalarını sürdürüyor.   Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, tek amaçlarının belediyedeki olumsuz mali tabloyu düzeltmek ve hemşehrilerine daha iyi hizmet etmek olduğunu açıkladı.

Başkan Zeydan Karalar, “Cümle alem biliyor ki, bizim tespit ettiklerimiz çalışmadan para alanlardır. Bu durum Adana’da hizmeti aksatıyor. Mevcut durumda belediye bütçesinin yaklaşık yüzde 70’i çalışanlara gidiyor. Bizim amacımız doğru tespitler yaparak bankamatikçileri belirlemek ve belediyenin üzerindeki kamburu düzeltmek. Doğru tespit yaparak hareket etmek ve bankamatikçileri ortaya çıkarmak için yaptıklarımızı kimse siyasi hareket olarak tanımlayamaz. Biz bu tespiti yaparken siyasi ayrım gözetmiyoruz, kimseyi siyasi görüşüne göre sınıflandırmıyoruz. Adana’nın kanını emenleri tespit edeceğiz. Bunun gereklerini yerine getirmek için yapılan iç yazışmaları ve birimlerden bilgi istenmesini, kişilik haklarının ve özel hayatın gizliliğini ihlal olarak nitelendirmek  kesinlikle haksızlıktır ve kötü niyetli yaklaşımlardır” dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2019, 22:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adanalı
Adanalı - 2 yıl Önce

Zeydan başkanım sadece bankamatikçiler değil bir de seçim döneminde facebook gibi sosyal medya hesapları üzerinden sizi pkk terör örgütüyle yan yana getirerek seçimi kaybetmeniz için yalan ve yanlış algı operasyonu yürütenler var...İnşAllah bu kişilerde tespit edilmiştir...Onlar için de bankamatikçilerde olduğu gibi gereken yapılır inşAllah... Onlar sizin seçimi kaybetmeniz için ellerinden gelen her türlü yalan ve iftirayı face book gibi sosyal medya hesapları üzerinden yaptılar... Ama ben de dahil Adana'nın bilinçli seçmeni sosyal medya üzerinden sizi pkk ile özdeşleştirmeye çalışan bu karalama ve yalanla dolu iftira kampanyasına hiç bir zaman inanmadık ve sandıkta oyumuzu size verdik sayın başkanım...Sizi seviyoruz Sayın başkanım...Zeydan başkanıma başarılar dilerim.

Zendan Karagöz
Zendan Karagöz - 2 yıl Önce

Şıkmurat

İsmail durukan
İsmail durukan - 2 yıl Önce

Haram olsun hakkımız sizinde BANKAMATİKÇİ izle varsa dizede haram zıkkım olsun

Cevdet Bağır
Cevdet Bağır - 2 yıl Önce

Sivrisinekler niye öldürülüyor?
Isırırlar, kan emerler onun için değilmi. Kan emici Bankamatikçilerden de İnsanları kurtarmak lazım.

İşsiz
İşsiz - 2 yıl Önce

Adamı olmayan iş bulamıyor, adamı olanda çalışmadan maaş aliyor. Ne güzel dünya be.

Emin önentaşçı
Emin önentaşçı - 2 yıl Önce

Sayın karalar .bankamatikçiler ve şişirilmiş kadrolar ve dağ gibi birikmiş belediye borcu varken hizmet bekliyen iş bekliyen adana halkı size sabır dilerken herkesin anlayış göstermesini temenni ediyorum tüm belediyeler hortumlanmış ve çalışamaz hale gelmiştir hizmet veremez hale getirilmiştir.yapılan eleştiriler insafsızca yapılmaktadır.eleştiri yaparken bunları gözönünde bulundurun

SIRADAKİ HABER