banner730

Sertaç Durak'a Muhtarlardan ziyaret

Adana Büyükşehir Başkan Vekili M.Sertaç Durak,kendisini ziyarete gelen mahalle muhtarları ile görüşerek "Başkanımız Sayın Zeydan Karalar Adana’mızın sorunlarını bilmekte ve çözüm için çalışmaktadır.Muhtarlarımızla iş birliği yaparak hizmeti daha seri yapacağız,muhtarlar bizim hizmet pusulamızdır"dedi...

Sertaç Durak'a Muhtarlardan ziyaret
banner686

Makamda ziyarete gelen Muhtarları dinleyen ve not alan Başkan Vekili Sertaç Durak, "Muhtarlarmız bizim en yakın çalışma arkadaşlarımızdır. Her gün halkın içinde olan Muhtarlarımız yaşanan sorunları belediyemize aktararak çözüme katkı veriyorar. Belediye olarak yapılan yatırımlarda bize yol gösteriyor, pusulamız oluyorlar. Başkanımız Zeydan Karalar'ın da yakın işbirliği içinde olduğu muhtarlarımızla halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz" dedi.

banner625
Başkan Vekili Durak Belediyeye ziyarete gelen Tüm muhtarlar Dernek Başkanı Ata Ürün, Pınar Mahallesi Muhtarı Saniye Çelik ,Bahçelievler Muhtarı Muzaffer Deveci,Yeni Mahalle Muhtarı İdris Demir,Yenidam Muhtarı Mehmet Seven ve Gürselpaşa Muhtarı Bünyamin Çapar'a Teşekkür etti.

İYİ PARTİ İL BAŞKANI BOYVADAOĞLU'NDAN ZİYARET

Bu arada İYİ Parti İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu da Başkan Vekili Sertaç Durak'ı ziyaret etti. Durak ve Boyvadaoğlu bir süre Belediye çalışmaları hakkında görüş alış verişinde bulundu. Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Başkan Vekili Durak "İl Başkanımız siyaseti bilen her zaman halkın içinde olan dava ve yol arkadaşımızdır.Kendisinin siyasi tecrübesi bize rehberlik etmektedir.Başkanının bu nazik ve anlamlı ziyareti beni fazlasıyla memnun etmiştir.Kendisine Teşekkür Ederim” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2020, 22:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner715

cyberturk.biz