Yüreğir'de Stratejik plan hazırlığı

2020-2024 yılı Stratejik Plan Hazırlama' konulu toplantıda konuşan Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir 'Tüm kamu idarelerinin yol haritası olan stratejik planımızda hedefimiz Yüreğir'de yaşayan vatandaşlarımıza huzurlu ve mutlu yaşam alanları oluşturmaktır.' dedi.

Yüreğir'de Stratejik plan hazırlığı
banner686

Birim müdürleri ve çalışanların katıldığı toplantıda planın paydaşlarının Yüreğir'de yaşayan vatandaşlar  olacağını belirten Başkan Kocaispir 'Vatandaşlarımız, muhtarlarımız, sivil toplum örgütleri temsilcileri, esnaflar, öğrenciler ve her kesimin fikirleri alınarak programımızı hazırlayacağız. Bunun yanı sıra Adana'da bulunan bütün kamu kurum ve kuruluşları ile de işbirliğimiz kesintisiz sürecektir.' dedi.

Bütün paydaşlara ulaşarak herkesin fikrinin alınmasını, ayakları yere basan, kurumsal bir anlayışın 2020-2024 yılı stratejik planına yansıtılmasını isteyen Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir 'Vatandaşa dokunacak her işin sonuna kadar arkasında olacağım. Yüreğir'in geleceğini Yüreğir'de yaşayan vatandaşlarımız belirlemelidir. Vatandaşlarımızın istek ve talepleri her zaman önceliğimiz olacaktır.' şeklinde konuştu.

VATANDAŞLARIMIZIN İŞİNİ KOLAYLAŞTIRACAĞIZ

17 yıldan bu yana aktif siyasetin içerisinde olduğunu belirten Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir 'Yüreğir Belediye Başkanı olduktan sonra siyasi kimliğimizi bir kenara koyarak bütün Yüreğir'in belediye başkanıyım. Bizim hizmet anlayışımız hiç kimseyi ayırt etmeden vatandaşın işini kanun ve nizamlar çerçevesinde zorlaştırmadan ve aracı olmadan halletmek ve vatandaşa güler yüzlü olmak kırmızı çizgimizdir.Bunlara uymayan, vatandaşı azarlayan, işi zorlaştıran bürokratla çalışmamız mümkün değildir.' diyerek çalışanların vatandaş odaklı çalışmalarını istedi.cv

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Baglar
Ahmet Baglar - 2 yıl Önce

Artık hizmete bir yerden başlansın. Yüregir hizmet fakiri bir ilçe. Akşamları köy gibi. Kent haline gelmeli. Hizmet eden kazanır. Saygılarımla.

Ozlem
Ozlem - 2 yıl Önce

Yeter ki yeter artik lutfen yuregire hizmet edin yol yapin park yapin ptt evlerinde oturuyorum cocugumu guvenli ve temiz diye mavi bulvar uzerindeki parka goturuyorum...yollar igrenc hizmet yok...belediyeye ait bir sey gormek mumkun degil elinizi vicdaniniza koyun ve hizmet edin...halktan aldiginizi halk ile paylasin artik hep bana rab bena yi birakin..simdi sira sizde sizi gorelim...

SIRADAKİ HABER