Albimo Consept Mağazası Adana’da açıldı

Türkiye’de mobilya sektörünün önde gelen kuruluşlardan, Mobilya ve koltuk üreticisi olan Albimo, Adana Consept mağazasını törenle açtı.

Albimo Consept Mağazası Adana’da açıldı

Hilmi Kürklü Bulvarında Bin 500 Metrekare alanda kurulu bulunan Albimo Consept mağazasının açılışına Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Ramazan Akyürek, Adana Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, Adana Mobilyacılar Odası Başkanı Yalçın Avcı, Kentin önemli işadamlarından Yücel Bayram ile birllikte çok sayıda seçkin davetli katıldı


GÖMEÇ “ALBİMO ÜSTÜN KALİTE PRENSİBİ VE İLERİ TEKNOLOJİ ÜRÜNÜDÜR”

Mehter takımının katılımıyla renklenen açılışta konuklarını Albimo Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Gömeç ağırladı. Açılışta konuşan Gömeç, “Albimo olarak ürünlerimizi Bursa İnegöl’deki fabrikamızda üretiyoruz.  Albimo, üstün kalite prensibini tamamlamak için üretim sürecinde ileri teknolojinin tüm olanakları kullanmaktadır” dedi.


GÖMEÇ “BUGÜNÜN VE YARININ MODASINI YAKALAMAK İÇİN AR-GE’YE BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ”

‘Araştırma ve Geliştirme’ye (AR-GE) büyük önem verdiklerinin altını çizen Albimo Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Gömeç , “Ekibimiz bugünün ve yarının modasını yakalamak için sürekli çalışma yapmaktadırlar. Gelişme ve yenilik kavramlarının sanayicilikte temel kavramlar olduğuna inandığımız için, yurt dışına aktif ihracat ülkelerimizin sayısını arttırarak ihracatta emin adımlarla ilerlemekteyiz. Bugün için 35 ülkeye ihracaat gerçekleştiriyoruz. Türkiye’de de 81 ilde ürünlerimizi halkımıza ulaştırıyoruz. Adana bizim göz bebeğimiz. Bu nedenle Consept mağazamızı Adana’ya açarak, üstün kalite ve teknolojinin tüm olanaklarının kullanıldığı ürünlerimizi Adana halkına sunmak istedik” diye konuştu.

Daha sonra Albimo Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Gömeç, Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Ramazan Akyürek, Adana Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, Adana Mobilyacılar Odası Başkanı Yalçın Avcı ve  Yücel Bayram, “Hayırlı uğurlu olsun” temennisiyle açılış kurdelesini kestiler.
Albimo Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Gömeç, başta Adana Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, Adana Büyükşehir Belediye Başkan vekili Ramazan Akyürek olmak üzere konukları olan isimlerle yakından ilgilenerek Consept mağaza hakkında bilgiler sundu.
banner625

Real yolu, Hilmi Kürklü Bulvarında faaliyetine başlayan ve ev için ne gerekli ise bulunabildiği Albimo Consept mağazası, açılışa özel Adanalılar’a özel fırsatlar sunuyor.
Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2017, 16:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
İBRAHİM
İBRAHİM - 2 yıl Önce

simpa albimo yeni consept mağazasi açilişinda çok güzel kaliteli ürünlerle karşilaştim gerek personel gerek satiş sonrasi göstermiş olduklari hassasiyetten dolayi kendilerine teşekkür ediyorum

SIRADAKİ HABER

banner654

cyberturk.biz