• USD 31,57
  • EUR 34,31
  • ALTIN 2.145,32
  • BİST100 8.907,65
  • BTC 68.250
11 saat önce Spor

Adana Demirspor kendi sahasında karşılaştığı Fatih Karagümrük2ü 1-0 yenerek moral buldu.

17 saat önce Yerel Yönetimler

Hafta sonunda önceden köy statüsünde olan 30 mahalleyi gezdi… Dert dinledi, projelerini anlattı, üreticilere seslendi, gönülleri aldı…

17 saat önce Yerel Yönetimler

Cumhur İttifakı ve AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Kocaispir, CNN Türk’te projelerini anlattı.

17 saat önce Yerel Yönetimler

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, ilçelerde seçim ofisi açılışlarına katılıp, köy köy, mahalle mahalle gezerek, kentin dört bir yanında Adanalılarla buluşmaya devam ediyor.

18 saat önce Yerel Yönetimler

İYİ Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayyüce Türkeş, basın mensuplarıyla bir araya gelerek projelerini anlattı.

19 saat önce Kültür-Sanat

Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı öğrencileri ve öğretim elemanları dünya genelinde birçok yarışma ve festivale damga vurmaya devam ediyor.

19 saat önce Kültür-Sanat

Türk Tiyatrosu’nun önde gelen isimlerinden Özen Yula’nın kaleme aldığı “Ay tedirginliği” adlı tiyatro eseri; 5 Nisan 2024’te prömiyerini PMG sahnesinde yaparak; Adanalı seyirci ile buluşacak.

19 saat önce Siyaset

Ayhan Barut, Ramazan ayı öncesinde fırlayan et fiyatları nedeniyle üretici, yurttaşlar ve esnafın mağdur olduğunu söyledi

19 saat önce Siyaset

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, kendisini ziyaret eden Adana Büyükşehir Belediyesi’ndeki mevcut çalışanlara “İş güvencesi”, tüm vatandaşlara ise “Hizmet güvencesi” mesajı verdi.

19 saat önce Yerel Yönetimler

Sosyal ve toplumsal belediyeciliği elden bırakmayan, Türkiye’ye örnek çalışmalarla dikkat çeken Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, 50 Ceyhanlı komşusunun yarasına merhem oldu.