Baş: Tarımın kalbi Adana'da atacak

Yüreğir Ziraat Odası Başkanı ve ATO eski Başkanı Şaban Baş, 6-10 Kasım 2013 tarihleri arasında Adana’da düzenlenecek olan Tarım Fuarı 2013’e bütün Çukurovalıları davet etti.

Baş: Tarımın kalbi Adana'da atacak
Baş, Çukurova’nın bereketli topraklarında tarım sektörünün en büyük buluşması olarak nitelendirilen Fuarın geçen yıllara göre daha görkemli geçeceğini belirterek şunları söyledi:
banner625

  “Tüyap Adana Fuarcılık Anonim Şirketi tarafından, TARMAKBİR Türk Tarım Alet ve Makineleri İmalatçıları Birliği işbirliği ve T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Türkiye Ziraat Odaları Birliği, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği, TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası, T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Adana İl Tarım Müdürlüğü, Adana Valiliği, Adana Büyükşehir Belediyesi ve Adana Ticaret ve Sanayi Odaları, TİKA-Türk İşbirliği ve Kalkınma İdaresi Başkanlığı, Seyhan, Yüreğir, çevre il ve ilçelerin Ziraat Odaları, Ç.Ü. Ziraat Fakültesi, TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Adana Şubesi, Adana İli Arı Yetiştiricileri Birliği, Adana İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği’nin değerli destekleri ile hazırlanan ADANA TARIM FUARI 2013 - Adana 7. Tarım, Hayvancılık, Tavukçuluk ve Süt Endüstrisi Fuarı ile ADANA SERA-BAHÇE FUARI 2013 - Adana 7. Seracılık, Bahçecilik, Fidancılık, Tohumculuk, Çiçekçilik ve Teknolojileri Fuarı’nın ortak açılışı 6 Kasım 2013 Çarşamba günü saat 12.00’de Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir. Bu güzel günde bütün üreticileri ve diğer ziyaretçileri bekliyoruz”

  Tarımın kalbinin Adana’da bu fuarda atacağını kaydeden Yüreğir Ziraat Odası Başkanı Şaban Baş, “Bu yıl yedincisi düzenlenen tarım fuarı bugüne kadar bölgemizin yıldızı olmuştur. Bundan sonra da olmaya devam edecektir” diye konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2013, 13:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz