banner641

Harley-Davidson Kiza’da açılıyor

Dünyanın ve Türkiye’nin lider markaları, Adana’nın ticari yaşamına dinamizm getirmeye hazırlanan, bölgenin en büyük iş merkezi Kiza İş Merkezi’nde buluşuyor. İş merkezinde son olarak kullanıcısı için adeta bir yaşam biçimi olan Harley-Davidson Motor Company yerini aldı.

Harley-Davidson Kiza’da açılıyor

Adana’nın iş yaşamına yeni bir soluk getirmeye hazırlanan Kiza, cadde mağazalarında yer alacak her biri sektörlerinde lider kurumsal firmalarla da bölgede ekonomik yaşamın çekim merkezi olmayı hedefliyor. Bölgenin ticari yaşamına hız kazandıracak firmaların birer birer yer aldığı Kiza’da, Harley-Davidson 115’inci yılında, Türkiye’deki 6’ncı bayisini Adana’da açacak.

banner560
Çukurova Bölgesine ve Doğu illerine yoğunlukla hitap etmesi beklenen BLK Motor güvencesiyle açılacak olan Harley-Davidson Adana,  motor satışı, teknik servis ve aksesuarlarının da olduğu 3 özel bölümden oluşacak. HOG üyelerinin buluşup, toplantı yapabileceği özel bir toplantı salonunda bünyesinde bulunduracak olan Harley-Davidson Adana, Harley Kafesiyle de tutkunlarına hizmet edecek.

Kiza İş Merkezi’nde yer alacak Harley-Davidson’ın kısa bir sürede açılacağını belirten yetkililer bölgedeki chopper hayranlarının büyük ilgi gösterdiğini bildirdiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner640