Segah Et Balık Restoran Sular’da Hizmete girdi

Adana’da eğlence sektörüne yeni bir soluk geliyor. Sular’da Segah Et ve Balık Restoran Hüseyin Depedibi yönetiminde hizmete girdi.

Segah Et Balık Restoran Sular’da Hizmete girdi

Adana Eğlence Sektörüne Yeni Soluk

Sular mevkiinde yeni konsepti ile Adana damak zevkini fasıl müziği eşliğinde Adanalılara sunacak olan Segah Et Balık Restoran açıldı. TRT Sanatçısı Ayşe Ekiz İnak’ın açılış galasıyla Adanalılara merhaba diyen Segah Restoran her Çarşamba Cuma ve cumartesi canlı müzik keyfiyle Adanalılara hizmet verecek. Açılışı gerçekleştirilen Segah Restoran’ın galasında birçok sanatçı sahne aldı. İlk olarak Bağlamasıyla Ramazan İnak davetlilere seslenirken daha sonra sahneye Ses Sanatçısı Şeyda çıktı. Gecenin ilerleyen dakikalarında Adana’nın en ünlü simalarından Şarkıcı Serhat Mardin sahne alırken gecenin finalini ise TRT Sanatçısı Ayşe ekiz İnak yaptı. birbirinden güzel şarkıları davetliler için söyleyen İnak ayrıca işletmenin açılış kurdelesinde kesti.

“Adana Yemek Ve Eğlence Kültürünü En İyi Şekilde Temsil Edeceğiz.”

Müziğe gönül vermiş Segah Restoran İşletmecisi Hüseyin Depedibi yemek servisi, iç mekân dekorasyonu ve hizmetiyle öne çıkan Segah Et Balık Restoran’da Adana yemek ve eğlence kültürünü en iyi şekilde temsil edeceklerini ifade etti. Adana’da kaliteli yemeği en uygun fiyata Segah Et Balık Restoran’da bulabileceklerini söyleyen İşletmeci Hüseyin Depedibi tüm Adanalıları restoranlarına davet etti.

banner625
YORUM EKLE
YORUMLAR
Aygül Tutu
Aygül Tutu - 12 ay Önce

Harika gerçekten çok güzel hizmet yemek ve eğlence başarılar diliyorum

Zülfikar Koçak
Zülfikar Koçak - 10 ay Önce

Eğlence, yemek ve müziğin en iyi sunumu diyebilirim, tebrik ve tavsiye ediyorum.

SIRADAKİ HABER

banner654

cyberturk.biz