ABD Konsolosluğundan Baroya ziyaret

ABD’nin Dışişleri Bakanlığı Türkiye Masası Temsilcisi Lynn M. Segas, ABD Adana Konsolosluğunda görevli Siyasi İşler Konsolosu Rebecca Daffing Baro Başkanı Av. Veli Küçük'ü ziyaret etti.

ABD Konsolosluğundan Baroya ziyaret

Göreve yeni başlayan Siyasi İşler Konsolosu Rebecca Daffing'in  gerçekleştirdiği nezaket ziyaretleri kapsamında Baro Başkanımız ile bir araya geldi. Baro Başkan Yardımcısı Av. Sabahattin Gümüş, Baro Yönetim Kurulu Üyesi Av. Nevzat Elçi ve ABD Konsolosluğu Siyasi İşler Asistanı Cengiz Yapıcı da ziyarette yer aldılar.

banner625
Görüşmede ülke ve kent gündemi ile güncel hukuki konularda görüş alışverişinde bulunuldu. Baro Başkanı Av. Küçük,ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Hukukun ve demokrasinin evrensel kurallarının tam anlamıyla işletilmesi için hassasiyet sahibi herkese düşen görevin önemine işaret etti. Baro'nun faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

Adana ABD Konsolosuluğunda görevli Siyasi İşler Konsolosu Rebecca Daffing de, misafirperverliğinden ötürü baro başkanına teşekkür etti. ABD Adana Konsolosu Linda Specht'in, ilimize veda edecek olmasından ötürü, selamlarını iletti.

Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2018, 09:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz