ADD Atatürk Büstüne saldırıyı lanetledi

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Adana Şube Başkanı Atilla Eker, Çukurova Belediyesi hizmet binası bahçesinde bulunan Atatürk heykeline yapılan saldırıyı sert dille kınadı.

ADD Atatürk Büstüne saldırıyı lanetledi

“ATATÜRK TÜRK MİLLETİNİN ORTAK DEĞERİDİR”

Gazi Mustafa Kemal Atatük’ün Milletimizin ortak değeri olduğunun altını çizen ADD Adana Şube Başkanı Atilla Eker “Bu tür saldırılar son zamanlarda malesef arttı. Ancak şu bilinmelidir ki; ne yaparlarsa yapsınlar Milletimizin içindeki Atatürk sevgisini yok edemezler. Bu alçakça saldırılar ancak ve ancak önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e olan bağlılığımızı daha da güçlendirecektir” dedi.

“AYDINLIK TÜRKİYE’NİN KURUCUSU GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’Ü YÜREĞİMİZDEN ATAMAZLAR”

Atatürk’ün, Türkiye’nin kurtarıcısı ve çağdaş bir medeniyet olmayı hedefleyen laik, demokratik Cumhuriyetin kurucusu olduğunu bir kez daha hatırlatan Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Adana Şube Başkanı Atilla Eker, “Yüreğimizdeki Atatürk sevgisini ve Cumhuriyet’e bağlılığımızı  kimsenin yıkmaya gücü yetmez.  Kuvayı Milliye ruhuna sahip olan bizler Atatürk’e ve onun fikirlerine daha sıkı sarılacağız. Bizi kimse bu yoldan döndüremez” diye konuştu.

“SALDIRIYI GERÇEKLEŞTİREN, VARSA AZMETTİRENLERE EN AĞIR CEZA VERİLMELİDİR”

ADD Adana Şube Başkanı Atilla Eker,  son olarak saldırının biran önce aydınlığa kavuşturulmasını, saldırganın ve varsa arkasındaki güçlerin de en kısa sürede cezalandırılmasını istedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2018, 12:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner654

cyberturk.biz