AGİAD Başkanı Milli'den 'destek' açıklaması

Adana Genç İşadamları Derneği (AGİAD) Başkanı Halid Milli, 24 Haziran'da gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde dernek olarak sadece bir parti veya adayın desteklendiğine yönelik bir açıklama yapmadıklarını duyurdu.

AGİAD Başkanı Milli'den 'destek' açıklaması

Seçimler için AGİAD üyelerinden bazılarının Ak Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti'den aday adayı olduğunu anımsatan Halid Milli, "Biz herkese eşit mesafedeyiz. AGİAD olarak siyasi partilerden aday adayı olan tüm üyelerimize çıktıkları yolda başarılar dileriz. Sadece bir parti veya aday adayını destekliyoruz anlamında bir beyanımız olmamıştır. Bazı basın yayın organlarında çıkan başlık ve içerik bilgimiz ve onayımız dışında yayınlanmıştır" dedi. 

banner625
'HERKESE EŞİT MESAFEDEYİZ'

Adana iş dünyasının önemli kurumlarından birisi olan AGİAD'ın tüm üyelerini kucakladığını aktaran Halid Milli, "Türkiye önemli bir seçim süreci yaşıyor. İş dünyasının genç temsilcileri olan bizler, aday adayı olan tüm üyelerimize başarılar dileriz. Yaşamın ve ekonominin her alanında aktif rol alan arkadaşlarımızın siyasette de önemli adımlar atacağına inanıyoruz. Bugüne dek tarafsızlığını korumuş olan derneğimizin bundan sonra da duruşunu bozmayacağını ifade etmek isteriz" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner654

cyberturk.biz