Ahilik hasftası sona erdi

Adana Valiliği, Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüğü, Büyükşehir Belediyesi, Milli Eğitim Müdürlüğü, Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB), Çukurova Üniversitesi, İl Turizm ve Kültür Müdürlüğü’nün katkılarıyla hazırlanan 3. Ahilik Haftası Kutlamaları sona erdi.

Ahilik hasftası sona erdi

Kutlamalar kapsamında hafta sonu ESOB Eğitim ve Hizmet Binası'nda yapılan toplantılarda, Meslek Odaları ile İl Kutlama Komitesi Üyeleri bir araya gelerek, haftayı değerlendirdi. Adana ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Barışık, Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri Merkez Birliği (TESKOMB) Semineri için Antalya'da bulunması nedeniyle, toplantıya katılamazken, gönderdiği mesajla, katılımcılara sevgi ve selamlarını ileterek başarılar diledi.

banner625
Adana ESOB Başkan Vekili Nihat Sözütek, Birlik Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Göktaş, İlhami Uygunsözlü ve Bülent Öğrü ile Çiçekçiler Esnaf Odası Başkanı Süleyman Oğuz, Lastikçiler Esnaf Odası Başkanı Muhsin Teze, Saatçiler ve Matbaacılar Esnaf Odası Başkanı Celal Konuş, Oto Kaportacılar Esna Odası Başkanı Nuri Zengin, Kasaplar Esnaf Odası Başkanı Murat Yağmur, Sütçüler ve Yoğurtçular Esnaf Odası Başkanı Memduh Özalp ile Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüğü Temsilcileri Seyhan Oray ve Nurettin Kirikli'nin de hazır bulunduğu değerlendirmede 7 gün süren etkinlikte yaşanan güzellikler ve eksiklikler masaya yatırıldı.

Kutlama Komitesi Üyeleri, Ahilik Haftası Kutlamaları’nın prensip olarak seneye daha az sürede daha renkli ve etkin şekilde kutlanmasını uygun görürken, belediye, üniversite, ticaret ve sanayi odaları ile il kültür ve turizm müdürlüğünün de organizeye daha çok katkı sağlaması istendi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz