"Aile içi iletişim" kursu

2430. Bölge liderliğinde Adana 5 Ocak Rotary Kulübü'nün ev sahipliğinde bölgede farkındalık yaratmak ve ebeveynleri doğru bilgi ile buluşturabilmek amacı ile “Aile içi iletişim“ konusunda seminerler verecek Eğitmenlerin Eğitimi Aile ve Evlilik Terapisti Dr.Obengül Ejder tarafından Seyhan Oteli'nde gerçekleşBağlantıtirildi.

"Aile içi iletişim" kursu

banner625
5 Ocak Rotary Kulübü başkanı Oğuz Selmanoğlu, “Ailenin bireyler üzerindeki  bilişsel, duygusal, bedensel ve sosyal yönden gelişimi  doğum öncesinden başlayıp  yaşam boyu etkisini sürdürmektedir. Bir çocuğun sağlıklı kişilik gelişiminin temelleri ilk  6 yaşta atılır. Dengeli ve uyumlu bir kişilik yapılanması , bu gelişim basamaklarını  örselenmeden  atlatabilmesine bağlıdır. Anne ve babaların tutum ve davranışları çocuğun yaşamını bir ömür boyu etkileyecek sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle ebeveynlerin doğru bilgilerle buluşturulması, sorunlarına ve sorularına açık ve anlaşılır bir dille çözüm aranması son derece kıymetlidir. Biz de 2430. Bölge Adana 5 Ocak Rotary Kulübü olarak sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirmek için bölgemizdeki doktor, psikolog ve psikolojik danışmanlardan oluşan üyelerimizle birlikte “ Aile içi iletişim” komitesi  işbirliğiyle, anne babaları eğitmek amacındayız“ dedi.


Adana Seyhan Otelinde gerçekleşen “ Aile İçi İletişim” kursuna  başta 2430. Bölge Sekreteri   Serhan Antalyalı, Çukurova Rotary  Başkanı Selami Güleç başta olmak üzere gönüllü eğitim verecek olan çok sayıda rotaryen  kursa katılarak sertifikalarını aldılar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz