banner654

Akdeniz Vakfı’ndan Başkan Karalar’a Teşekkür

Gadir-i Hum Bayramı’nın ardından Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ı ziyaret eden Akdeniz Sosyal Dayanışma Eğitim Sağlık ve Kültür Vakfı Yönetim Kurulu üyeleri desteklerinden dolayı Karalar’a plaket verdi.

Akdeniz Vakfı’ndan Başkan Karalar’a Teşekkür
2 Ekim tarihine Seyhan Belediyesi Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen Gadir-i Hum Bayramı etkinliklerinde Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın kendilerini önemli destekler sağladığına vurgu yapan Akdeniz Sosyal Dayanışma Eğitim Sağlık ve Kültür Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Ali Topacık, bu duyarlığından dolayı Başkan Karalar’a teşekkür etti. Topacık ”2 Ekim’de Seyhan Belediyesi Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde Seyhan Belediye Başkanımız Sayın Zeydan Karalar’ın desteği ile Gadir-i hum bayramı etkinliği düzenledik. Düzenlediğimiz etkinlere desteğini esirgemeyen Seyhan Belediye Başkanımız Sayın Zeydan Karalar’a sonsuz teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

 

banner625
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar ise inanç ayrımı yapmadan tüm Seyhanlıların hizmetine olduklarının altını çizdi. Karalar, “Bizler göreve geldikten inanç ayrımı yapmadan her vatandaşa eşik mesafede hizmet etmeye çalışıyoruz. Bildiğiniz üzere ilçemizdeki cami, kilise cem evi ve ziyaretlerin temizliğini üstlenmiş durumdayız. Bu uygulamada olduğu gibi tüm uygulamalarımızda inanç ayrımı yapmadan herkese eşit hizmet götürüyoruz” şeklinde konuştu.

 

Ziyaretin sonunda Vakfın yönetim kurulu üyeleri Başkan Karalar’a plaket verdi.
Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2015, 09:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz