Aldırmaz öğrencilerle buluştu

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Turhan Cemal Beriker İlköğretim Okulu’nu ziyaret etti, yurt dışından gelen okulun kurucusu Turhan Cemal Beriker ve Okul Müdürü Fatma Yavuz ile sohbet etti.

Aldırmaz öğrencilerle buluştu


banner625

Okula gelişinde çiçeklerle karşılanan ve öğrenciler tarafından büyük ilgi gören Zihni Aldırmaz, Beriker Ailesi’nden övgüyle söz etti.

Beriker Ailesi’nin Adana’nın önemli ailelerinden biri olduğunu vurgulayan Zihni Aldırmaz, “Bu önemli ailenin Adana’ya katkıları unutulmaz. Bu değerli okulu kazandırdıkları için teşekkür ediyorum” dedi.

Turhan Cemal Beriker de, okulu sahiplendiği, destek sağladığı için Zihni Aldırmaz’a teşekkür etti. Zihni Aldırmaz ile tanıştığı için mutluluk duyduğunu belirten Beriker, “Turhan Cemal Beriker’in torunu olmaktan gurur duyuyorum. Ayrıca bu okulu yönetimi ve eğitimiyle seçkin bir eğitim yuvasına dönüştüren öğretmen ve okul müdürümüze de teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Okul Müdürü Fatma Yavuz ise, Büyükşehir Belediyesi’nin okulun gereksinimleriyle ilgili her zaman yanlarında olduğunu ifade etti.

Zihni Aldırmaz, Turhan Cemal Beriker İlköğretim Okulu’nu ziyaretinde kendisine büyük ilgi gösteren öğrencilerle de hatıra fotoğrafı çektirdi.

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2013, 11:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz