ATO'nun Yeni Yönetimi Eski Yönetime Plaket Verdi

2018 – 2020 yılı Adana Tabip Odası Yönetim Kurulu’na seçilen Prof. Dr. Ahmet Hilal başkanlığındaki yeni yönetim kurulu üyeleri, Türk Tabipleri Birliği(TTB) Merkez Konseyi Üyesi Dr. Yaşar Ulutaş’ında katıldığı törende Doç. Dr. Ali İhsan Ökten, Dr. Erhan Özeren, Dr. Selahattin Menteş, Dr. Ferat Erol, Dr. Zehra Gündoğan ve Dr. Hakan Şen’e başarılı hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek plaketlerini verdi.

ATO'nun Yeni Yönetimi Eski Yönetime Plaket Verdi

PROF. DR. AHMET HİLAL, “TÜM MESLEKTAŞLARIMIZA TEŞEKKÜR”

banner625
Plaket töreni öncesi Doç. Dr. Ali İhsan ve yönetimindeki meslektaşlarının oda için gösterdikleri çaba için sonsuz teşekkür eden Adana Tabip Odası Başkanı Prof. Dr. Ahmet Hilal, yaptığı konuşmada “Bir önceki yönetim kurulu zor bir dönemde OHAL şartlarında görev yapmasına rağmen odamız geleceği için çok önemli kararları almıştır. Eski odamızın yerine yeni bir oda binası yapımı, geleceğimiz için alınmış en önemli kararlardandır. Özgürlükler ve demokrasi açısından emek ve meslek örgütleri ile hareket edilmiştir. Bunların yanında çok sayıda gerek medikal gerekse paramedikal toplantılar düzenleyerek hekimleri bir araya getirmeye çalışmıştır. Başta başkan Doç. Dr. Ökten olmak üzere görev alan tüm yönetim kurulu üyelerine ve destek olan tüm meslektaşlarımıza teşekkür ediyor. Yeni dönemde de tecrübe ve desteklerini bizle paylaşacaklarına inanıyorum.” dedi.

Konuşmanın ardından Adana Tabip Odası 2018 – 2020 dönemi başkanı Doç. Dr. Ahmet Hilal ve yönetim kurulu üyeleri, 2016 – 2018 dönemi başkanı Doç. Dr. Ali İhsan Ökten ve yönetim kurulu üyelerine plaket vererek teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2018, 09:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz