ATTDER’den, Vali Coş’a Ziyaret

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği Adana Şube Başkanı Sultan Korkmaz Düzler, Başkan Yardımcıları Aysel Dursun, Özlem Öter ve Behçet Kahraman’dan oluşan yönetim Vali Hüseyin Avni Coş’u Makamında ziyaret etti.

ATTDER’den, Vali Coş’a Ziyaret

Ziyarette, ATTDER Adana Şube Başkanı Sultan Korkmaz Düzler, ulusal anlamda ve Adana’da yapılan dernek faaliyetlerinden bahsetti.

ATTDER Adana Şube Başkanı Düzler, 22-28 Mart Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Haftası kapsamında Adana’da gerçekleştirilecek faaliyetlerden bahsederek, Vali Coş’u 25 Mart 2014 günü Adana’da düzenledikleri geceye davet etti.

Vali Coş ise,  Acil Tıp Teknisyenleri ve Paramedikleri’nin 112 Acil Ekiplerinin Sağlık Hizmetlerinde ve hastanelerin acillerinde önemli bir görevi ifa ettiğini söyledi.

ATT’lerin insanların hayatlarını kurtarmak için canla başla mücadele ettiklerini belirten Vali Coş, “Acil Tıp Teknisyenleri zamanla yarışıp, insanlara kaliteli sağlık hizmeti ulaştırarak, görevlerini fedakârca yerine getiriyorlar. Acil Tıp Teknisyenleri Haftası dolayısıyla tüm sağlık çalışanlarına gösterdikleri üstün başarılardan dolayı teşekkür ediyor, ‘Acil Tıp Teknisyenleri Haftası’nı kutluyorum dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2014, 16:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz