banner654

Başkan Karalar Bayramda da Halkın Arasında

Gecesini gündüzünü Seyhanlının daha iyi hizmet alabilmesi için çalışmaya adayan Başkan Zeydan Karalar, bayramı da vatandaşlarla birlikte kutladı.

Başkan Karalar Bayramda da Halkın Arasında

MAHALLELERİ GEZDİ VATANDAŞIN BAYRAMINI KUTLADI

Vaktinin önemli bir bölümünü halkın arasında geçiren Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, 9 günlük bayram tatili olmasına karşın bayramını halkın arasında geçirdi. Mahalleri tek tek gezen Başkan Karalar, vatandaşın bayramını kutladı. Seyhanlılar ise Başkan Karalar’ın bayram günü mahallerine hatta evlerine kadar gelip bayramlarını kutlamasından dolayı memnuniyetini dile getirdi. Daha önce belediye başkanlarını sadece seçim dönemlerinde görmeye alıştıklarını belirten vatandaşlar, Başkan Karalar’ın ise normal günlerde, hafta sonları hatta ve hatta bayram tatillerinde dahi sokakta olmasından ve vatandaşlarla görüş alışverişi yapmasından dolayı mutlu olduklarını ifade ettiler.

 

“SEVGİ, SAYGI, BARIŞ VE KARDEŞLİĞİMİZ ARTSIN”

Vatandaşın bayramını tek tek kutlayan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, ülkenin zor günler geçirdiğine vurgu yaparak bayramların önemine vurgu yaptı. Başkan Karalar, “Ülkemiz son günlerde terör olayları ile sarsılıyor. Umuyorum ki bayram hemen her gün yaşadığımız terör saldırılarının tamamen bitmesi için de bir vesile olsun. Bu kanlı terörün biran evvel sona ermesi toplumumuzun ortak temennisidir” diye konuştu. Başkan Karalar ayrıca bayramlarda gelenek haline gelen mahallelerde bayramlaşmayı her bayram yerine getireceğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2015, 11:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz