Başkan Sözlü, koltuğunu kaptırdı!

Adana Kent Konseyi Engelli Meclisi, Kent Konseyi Başkanı ve Yönetim Kurulu ile birlikte Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü ziyaret etti

Başkan Sözlü, koltuğunu kaptırdı!

Başkan Sözlü, makam koltuğunu engelli bireylere bıraktı


“BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ”


Adana Kent Konseyi Engelli Meclisi, Kent Konseyi Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri , Engelliler Haftası münasebetiyle Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü makamında ziyaret etti. Engelli çocuklar Göktuğ Özçatal, Kağan Kadıoğlu ve Hanifi Yıldız’a Engelliler Haftası dolayısıyla makam koltuğunu bırakan  Başkan Sözlü, çocukların talimatlarını dinledi. Başkanlık makam koltuğuna oturan engelli çocuklar, Engelsiz Adana için Başkan Sözlü’ye çalışmalarından ve engelli bireylere desteğinden dolayı teşekkür ederken, Adana’daki engelli bireylere karşı farkındalığın artırılması için talimat verirken Engelsiz Adana çalıştay raporu sonrası ne gibi çalışmalar yapıldığını sordu.
banner625

“ENGELSİZ ADANA İÇİN ÇALIŞIYORUZ”


Engelli çocuklara makamını bırakan Başkan Sözlü, Adana’nın engelsiz kent olma yolunda hızlı adımlarla ilerlediğini belirtirken, kentteki tüm bireylerin engelli vatandaşlara yönelik farkındalığının artırılması için de çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti. Yapılan her yol ve kaldırım çalışmasının engelli bireylere uygun hale getirildiğini ifade eden Başkan Sözlü, sorunların çözümü noktasında Adana Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman engelli bireylerin yanında ve destekçisi olduğunu aktardı. Ziyaret sonunda engelli bir çocuğun yaptığı tablo Başkan Sözlü’ye takdim edildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz