banner641

Binalar yıkılarak bulvar açılıyor

Büyükşehir Belediyesi, bulvar açma çalışması yaptığı Sakarya Mahallesinde kamulaştırılması yapılan 5 binanın yıkımını daha gerçekleştirdi.

Binalar yıkılarak bulvar açılıyor


Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı’na bağlı Proje Şube Müdürü Şahabettin Canımoğlu, nezaretinde gerçekleştirilen yıkım işlemleri büyük bir titizlikle sürerken, son olarak Sakarya Mahallesi 5504 sokakta Kamulaştırılan 5 binanın yıkım işlemleri tamamlandı.
Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Adana’yı kuzeyden güneye, doğudan batıya bağlayacak bulvar açma çalışmalarının devam ettiğini bildirdi.
banner560
Kent içi ulaşımı rahatlatacak çalışmaların hızla ve kararlılıkla sürdürüldüğünü belirten Başkan Vekili Aldırmaz, “Sakarya mahallesi 5504 sokakta başlattığımız proje sayesinde geniş bir caddeye daha kavuşacağız. Kamulaştırdığımız binaların yıkımını yapıyoruz.
Türkmenbaşı Bulvarı İle Obalar Caddesi arasında kalan Sakarya mahallesi 5504 sokağın tamamını yıkıp Adanamıza nefes aldıracak geniş bir cadde daha açacak olmanın huzurunu ve gururunu yaşıyoruz” dedi.
Başkanvekili Aldırmaz proje kapsamında söz konusu sokaktaki yıkımların süreceğini belirtti.
Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2013, 11:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner640