Çelikcan "Birliğimizi bozamayacaklar"

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Adana Valiliği otoparkında yaşanan patlamayla ilgili olarak yaptığı açıklamada ''Terörün her türlüsünü şiddetle kınıyoruz. Şimdi birlik olma, kenetlenme zamanı. Hiç bir terör olayı birlik ve bütünlüğümüzü, kardeşliğimizi bozamayacaktır. Teröre ve destekçilerine lanet olsun.'' dedi.

Çelikcan "Birliğimizi bozamayacaklar"
banner560

Terörün asla hedefine ulaşamayacağını belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ''Türkiye bölgede oynanan oyunları bozduğu için bütün terör örgütleri ve işbirlikçileri tarafından hedef alınmaktadır. Terör örgütleri ve işbirlikçileri şunu iyi bilsin ki ülkemiz teröre teslim olmayacaktır. Terörle mücadelesini kararlılıkla sürdürecektir. 15 Temmuz hain darbe girişimine tek yürek olan vatandaşlarımız, birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek terör belasını defedecektir. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın.'' diyerek terörün asla hedefine ulaşamayacağını belirtti.

Sabah saatlerinde Adana Valiliğimizin otoparkında gerçekleştirilen alçak terör saldırını bir kez daha lanetlediğini belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ''Bu hain saldırıda şehit olan vatandaşlarımıza Allahtan rahmet yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum.'' şeklinde konuştu. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER