Ceyhan ve Yüreğir Soner Çetin'i bağrına bastı

Ramazan ayı boyunca her gün bir mahallede iftar çadırında vatandaşlarla birlikte orucunu açan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, ilçe dışında da kurduğu iftar sofralarında büyük sevgi ve ilgiyle karşılanıyor.

Ceyhan ve Yüreğir Soner Çetin'i bağrına bastı
banner560

Başkan Çetin, Ceyhan’da ve Yüreğir ilçesi Yavuzlar mahallesinde kurduğu iftar çadırlarında yoğun bir ilgi ve sevgi gösterisiyle karşılandı.

CEYHAN VE YÜREĞİR’DE REKOR KATILIMLA İFTAR

Çukurova Belediyesi, Ramazan’da ilçe genelinde kurduğu iftar çadırını Ceyhan ve Yüreğire de taşıdı. “Ramazanın bereketini sadece Çukurova’da değil her yerde yaşıyor ve yaşatıyoruz” diyen Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Ceyhan ve Yüreğir’de halkla iftar sofrasında buluştu. Ceyhan Kaymakamlığı ve Yüreğir Yavuzlar Semt Pazarı’nda kurulan iftar çadırına yoğun bir katılım ve ilginin olduğu gözlendi.

Ceyhan ve Yüreğir’de iftar yemeğine planlanandan daha fazla kişi katıldı. Katılımın yoğun olması üzerine, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’in talimatıyla takviye yemek servisleri yapıldı. 

CEYHAN VE YÜREĞİR’DE SONER ÇETİN’E SEVGİ SELİ

Halkla sohbet ederek kucaklaşan ve Ramazanlarının hayırlı olmasını dileyen Başkan Soner Çetin, “Ceyhanlı ve Yüreğirli hemşehrilerimle kardeşlik ve gönül sofrasında bir aradayız. Hemşehrilerimle hasret giderdiğim için çok mutluyum. Genciyle, yaşlısıyla, erkeğiyle, kadınıyla, zenginiyle, fakiriyle aynı sofranın etrafında birleşiyoruz. Birliğimiz, dirliğimiz, bin yıllık kardeşliğimiz daim olsun” dedi.


Çukurova’da mahalle iftarlarının artık geleneksel hale geldiğini belirten Çetin, “Her yıl ortalama 50 bin vatandaşımızla iftar çadırlarımızda bir araya geliyoruz. Sadece Çukurova değil, Karataşlı, Pozantılı, Ceyhanlı, Yüreğirli hemşehrilerimizle de ekmeğimizi paylaşmak istedik. Bu yemekler vesilesiyle, vatandaşlarımızın istek ve taleplerini birebir dinleyerek onların sorunlarına yardımcı olmaya çalışıyoruz. Amacımız vatandaşlarımızın Ramazan coşkusuna ortak olmak ve aynı manevi iklimi birlikte solumak” diye konuştu. 
İftar programına  Ceyhan İlçe Başkanı Kadir Aydar, muhtarlar ve çok sayıda partili katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner591

banner580