CHP'li Meclis üyesi Adıgüzel son yolculuğuna uğurlandı

Yaşamını yitiren Adana’nın Seyhan İlçe Belediye Meclis Üyesi Mehmet Adıgüzel için tören düzenlendi. Törende konuşan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, “Bir kardeşi mi kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyorum” dedi.

CHP'li Meclis üyesi Adıgüzel son yolculuğuna uğurlandı

51 yaşında yaşamını yitiren Adana’nın merkez Seyhan İlçe Belediyesi'nin CHP'li Meclis üyesi Mehmet Adıgüzel için belediye hizmet binası önünde tören düzenlendi. Törene Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, CHP milletvekilleri Zülfikar İnönü Tümer, Aydın Uslupehlivan, CHP İl Başkanı Ayhan Barut, belediye personeli, meclis üyeleri ve Mehmet Adıgüzel'in ailesi ile sevenleri katıldı.

banner625

Mehmet Adıgüzel’i meclis üyesinden, partilisinden çok kardeşi gibi gördüğünü belirten Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, "Mehmet kardeşimizi maalesef kaybettik. Kendisi çok güzel, çok iyi bir insandı. Her şeyden önce yüreği tertemizdi. Adana'da yaşayanlardan bir kişi bile, 'bana kötülük yaptı' diyemez. Kimseyi kırmadı ve üzmedi… Biz sadece bir meclis üyemizi kaybetmedik. Neşemizi de kaybettik. Kendisi bize bir meclis üyesinden çok bir kardeş gibiydi. Kendisi bizi bir ağabey gibi görürdü. Bizde kendisini bir kardeşimizi kaybettik. Başımız sağ olsun” şeklinde konuştu.

Konuşmanın ardından Mehmet Adıgüzel'in cenazesi Küçükoba Mezarlığı'nda toprağa verilirken cenaze törenine belediye başkanları, milletvekilleri ve Adana’nın önde gelen isimleri ile merhumun çok sayıda seveni katıldı.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz