Çiçekçi esnafının acı günü

​Adana ESOB'a bağlı Adana Çiçekçiler Esnaf Odası Yönetim Kurulu Üyesi, Sular mevkiindeki Çiğdem Çiçekçilik'in sahibi Hacı Mehmet Çetin, yakalandığı rahatsızlık sonucu 47 yaşında vefat etti.

Çiçekçi esnafının acı günü
banner560

Akciğer rahatsızlığı nedeniyle bir süredir tedavi gördüğü özel hastanede gece yarısı hayata veda eden 3 çocuk babası merhum Hacı Mehmet Çetin, bugün sabah hastaneden alınarak, yaşadığı Adana merkez Çukurova ilçesi Güzelyalı Mahallesi Beyazevler Parkı yanındaki 12'ler Apartmanı'ndaki evinden alınarak Büyükşehir Belediyesi Asri Mezarlığa getirildi.
Burada yapılan cenaze yıkama işlemleri sonrası merhumun cenaze namazı kılındı. Törene, Adana ESOB Başkan Vekili Mustafa Göktaş, Adana Çiçekçiler Esnaf Odası Başkanı ve Birlik Denetim Kurulu Üyesi Süleyman Oğuz ile çok sayıda çiçekçi esnafı, merhumun eşi Selda, annesi Muazzez, kardeşi Mustafa Çetin, çocukları  Tekincan, Baki, Yağız ile akrabaları ve dostları da katılarak gözyaşı döktüler.

banner595

Cenaze namazı, merhumun naşı, Çukurova Belediyesi'ne ait cenaze aracı ile Yumurtalık ilçesinin Narlıören köyüne götürülerek dualar ile toprağa verildi.  Adana ESOB Başkanı Nihat Sözütek de, Başkan Oğuz'u arayarak Çetin Ailesi'ne taziyede bulunarak, başsağlığı diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner591

banner580