Clinics Beauty World Güzellik Merkezi Açıldı

Clinics Beauty World’ün açılışını Vali Mahmut Demirtaş, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin gerçekleştirdi.

Clinics Beauty World Güzellik Merkezi Açıldı

Süleyman Demirel Bulvarı üzerinde Göl Vadi Evleri’nde hizmete başlayan Clinics Beauty World görkemli bir açılış ile hizmete başladı. Clinics Beauty World’ün açılışına Vali Demirtaş,  Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’in yanı sıra Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, ATB Başkanı Şahin Bilgiç ile Adana ESOB ve Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı Nihat Sözütek, ESKKK 1.Bölge Birlik Başkanı Muhammet Yalçın, ESOB Başkan Vekili, Yağlı Boyacılar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Göktaş, Birlik Yönetim Kurulu Üyesi, Adana Berberler Esnaf Odası Başkanı İlhami Uygunsözlü, Adana Kuaför ve Manikürcüler Esnaf Odası Başkanı Hacı Emin Ünal, Adana Servisçiler Esnaf Odası ve ESKKK Başkanı Ünsal Perçin, Kuzey Adana ESKKK Başkanı Faruk Barışık,  Sütçüler ve Yoğurtçular Esnaf Odası Başkanı Memduh Özalp ile çok sayıda kuaför esnafı ve vatandaşlar da katılarak muhteşem açılışa alkış tuttular.

          Clinics Beauty World’ün işletme sahibi Makeup Artist Mehtap Sözütek; hedeflerinin Adana’daki bayanlara doğru uygulamalar ile sağlıklı ve kendilerini daha mutlu, özgüvenli hissettirecek Clinics farkını ortaya koymak olduğunu belirtti.  Tamamı kendi alanında eğitimli profesyonel personeller ve son teknoloji ürünlerle hizmet sunduklarını belirten Sözütek,  işyerinde profesyonel makyaj, kalıcı makyaj, profesyonel cilt bakımı, lazer epilasyon ve ayrıca bu işi meslek edinmek isteyen danışanlara akademik eğitim vermek olduğunu da kaydetti. 

        Kapsamlı bir güzellik merkezi olan Clinics Beauty World’de tüm güzellik tedavileri bitkisel, sağlıklı ve hijyenik bir ortamda uygulanmakta. Açılışın yapılmasının ardından güzellik merkezini gezen konuklar uygulanan tedavi yöntemleri hakkında da bilgiler aldı. 

banner560
 
 
 
 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner621