banner641

ÇÜ Kayıkhane personeline eğitim

Adana’nın cazibe merkezi haline gelecek olan Çukurova Üniversitesi Kayıkhane’de çalışmalar hızla sürerken, görev yapacak personele yönelik hizmet için eğitim semineri düzenlendi.

ÇÜ Kayıkhane personeline eğitimbanner560
Kısa süre sonra yeni yüzüyle hizmete girecek olan ve Adana’nın cazibe merkezi olması amaçlanan Çukurova Üniversitesi Kayıkhane’de çalışmalar hızla devam ediyor. Fiziki mekan yenilemelerinin yanı sıra personele bilgi ve birikimlerini arttırmaları için, hizmet içi eğitim semineri verildi. Kayıkhane’de çalışan yaklaşık 50 personel, Ç.Ü. Karataş Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlilerince eğitime tabi tutuldu.  

Seminerde Karataş Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu Konaklama İşletmeciliği Bölümü Öğretim Görevlileri Sibel Oğuz ve Zafer Buzcu tarafından çalışanlara, ‘temel servis bilgisi’, ‘servis türleri’, ‘hijyen ve sanitasyon’, ‘yiyecek içecek işletmesi yönetimi’ ‘konularında eğitim verildi.  Aşçı, usta, garson, temizlik görevlileri ve yöneticilerin de katıldığı eğitim semineri ile, kısa süre sonra hizmete girecek olan Ç.Ü. Kayıkhane’de daha kaliteli ve hijyenik hizmet verilmesi amaçlanıyor.     
Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2013, 11:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner640