Emniyet Müdürü Yıldız'dan denetim ve ziyaret

Adana İl Emniyet Müdürü Selami YILDIZ, 25.06.2018 günü Seyhan İlçesinde görevli Yunus Timlerinin Asayiş uygulamasını ve Seyhan İlçesi Yarbaşı Polis Merkezinin sorumluluk alanında görev yapan bekçileri göreve çıkarken denetleyen YILDIZ, bölgedeki esnafları da ziyaret ederek hayırlı işler dileğinde bulundu.

Emniyet Müdürü Yıldız'dan denetim ve ziyaret

Adana'da görev yapan Emniyet çalışanlarını görevleri başında denetleyerek Adana ilinin huzur ve güveninin sağlanmasında büyük paya sahip olan Emniyet Müdürü Selami YILDIZ, Seyhan İlçesinde görev yapan emniyet personelini görevleri başında kontrol etti. Seyhan ilçesine bağlı Güneykuşak Bulvarı Regülatör köprü civarında asayiş uygulaması yapan Yunus Timlerini denetleyen YILDIZ, bir süre uygulama noktasında kalarak buradaki çalışmaları izledi. Daha sonra Yarbaşı Polis Merkezi Amirliğine geçen Selami YILDIZ, Polis Merkezinin Sorumluluk bölgesinde görevlerini ifa edecek olan Çarşı ve Mahalle Bekçilerini de denetledi. Selami YILDIZ, gece boyunca görev yapacak bekçilere dikkatli olmalarını söyleyerek görevlerinde başarılar diledi.

banner625
Selami YILDIZ, denetim yaptığı bölgelerdeki bazı esnafları da ziyaret ederek onlara polisin yaptığı uygulamalardan memnun olup olmadıklarını sordu, esnaflarda uygulamalardan memnuniyetlerini dile getirdi. YILDIZ, esnaflara yapılan asayiş, terör ve trafik uygulamalarının vatandaşların huzuru ve selameti için yapıldığını belirtti ve onlara hayırlı işler dileğinde bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner654

cyberturk.biz