Eski vekilin aracı kundaklandı

Adana'da 19 ve 20. dönemde ANAP ve DYP'den milletvekili seçilen Mustafa Küpeli'nin aracı, gece işyerinin önünde kundaklandı.

Eski vekilin aracı kundaklandıAdana'da 19 ve 20. dönemde Anavatan Partisi (ANAP) ve Doğru Yol Partisi'nden (DYP) milletvekili seçilen Mustafa Küpeli'nin aracı, gece işyerinin önünde kundaklandı.

banner625
Edinilen bilgiye göre, olay, merkez Çukurova ilçesi Toros Mahallesi, Kenan Evren Bulvarı, Atlantik İş Merkezi önünde meydana geldi. Adana'da 19 ve 20. dönemde ANAP ve DYP'den Adana Milletvekili seçilen Mustafa Küpeli'nin Mercedes marka 2007 model 06 MKP 98 plakalı aracı kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından gece saat 02:30 sıralarında kundaklandı.
 
Çevredekilerin fark etmesi sonucu kendi imkanlarıyla ve itfaiyenin çağrılmasıyla söndürülen araç kullanılamaz hale geldi. Küpeli ise olayın ardından daha önce alacak verecek davası olduğu kişilerden şüphelendiğini ileri sürerek polise şikayetçi oldu.

Adana Emniyet Müdürlüğü olay yerinde yapılan incelemeden sonra aracın elektrik aksamından da yanabileceği ancak büyük ihtimalle kundaklama olduğu üzerinde duruyor.

Polis şimdi failleri bulmak için geniş çaplı araştırma başlattı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz