Halk Arenası’nda Salon Doldu Taştı…

Muharrem İnce ve Meral Akşener’in konuk olduğu “Halk Arenası” programını canlı izlemek için binlerce Adanalı programı yapılacağı salona akın ederken adeta izdiham yaşandı. Halk TV ekranlarında yayınlanan program reyting oranlarında tüm haber kanallarını geçerek en çok izlenilen program oldu.

Halk Arenası’nda Salon Doldu Taştı…

Türkiye’nin en güvenilir habercisi olan Uğur Dündar’ın hazırlayıp sunduğu “Halk Arenası” programı bu hafta Adana’dan yayınlandı. Seyhan Belediye Başkan Zeydan Karalar’ın davetlisi olarak Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen programın konukları söylemleri ile dikkatleri üzerine toplayan ve girdiği MHP Genel Başkanlığı adaylığı sonrası partisinden ihraç edilen Meral Akşener ile CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce oldu.

banner625
Adanalılar programa yoğun ilgi gösterirken programın yapılacağı Yaşar Kemal Kültür Merkezi saatler öncesinden dolup taştı.

İçeri girmeyen binlerce Adanalı ise kültür merkezi önünde kurulan dev ekrandan canlı yayını izleme fırsatı buldu.

Program öncesi Meral Akşener ve Muharrem İnce içeri giremeyen izleyiciler için dışarı çıkarak kısa birer konuşma yaptı.


Halk Arenası programını izlemek için Adanalılar salonu hınca hınç doldururken gündeme dair önemli gelişmelerin konuşulduğu programda izlenme rekorları kırdı. Halk TV ekranlarından yayınlanan program o saatte tüm haber kanallarını geçerek en çok içlenen program oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner669

cyberturk.biz