Hayırseverlerin kemiklerini sızlatmayın!

Meryem Abdurrahim Gizer Ortaokulu Binası'nın, Büyükşehir Belediyesi'ne devrine ilişkin protokol, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Vali Mahmut Demirtaş ve Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü tarafından imzalandı.

Hayırseverlerin kemiklerini sızlatmayın!

Adanahabermerkezi.com - Murat Berhun

banner625
Ancak Bakan Selçuk, Vali Demirtaş ve Belediye yetkililerinin olduğu protokol imza töreninin basın bülteninde "Meryem Abdurrahim Gizer" okulunun yerine yapılacak 3 okuldan herhangi birine daha önce okulu kazandıran hayırsever "Meryem Abdurrahim Gizer" isminin verileceğine yönelik bilgi verilmedi. 

Protokolde yeni yapılacak okullardan uygun birine "Meryem Abdurrahim Gizer" adının verilip verilmeyeceğinin yer alıp alınmadığı bilinmiyor. Ancak Hayırsever Meryem-Abdurrahim Gizer tarafından yapımı sağlanan okul sayesinde şimdi 3 okul yapılacak. Yani hayırları artarak devam ediyor. Şayet yapılan protokolde "Yapılacak yeni okullardan birine Meryem-Abdurrahim Gizer adı verilecek" ibaresi varsa bunun kamuoyuyla paylaşılması gerekir. Şayet öyle bir ifade yoksa çok büyük eksik olur. Ve hayır yapanların kemikleri sızlatılır. 

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2019, 09:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahmut Naci
Mahmut Naci - 6 ay Önce

İmar Yönünden,her hangi bir kaygı taşımayan ve sadece,Vergiden düşmek için yaptırılan Okul Binasının Yıkılması,iyi düşünülmüş bir karar...Umarım,Estetik Yönünden ,Ağır Basan Bir Proje Uygulanır

SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz