İmamoğlu’nda SODES hazırlığı çalışması

Yöresel dayanışmanın ön plana çıkması için yoğun bir çaba sarf eden Toros Federasyonu, SODES projeleri için düğmeye bastı.

İmamoğlu’nda SODES hazırlığı çalışmasıbanner625

İmamoğlu İlçesi’nde Kaymakam Savaş Ünlü ile görüşen federasyon yöneticileri, işbirliği içinde proje üretmek için yola çıktılar.

İmamoğlu Kaymakamı Savaş Ünlü’yü makamında ziyaret eden Adana Toros Federasyonu yöneticileri, ilçenin ihtiyaçlarına gore SODES projesi hazırlamak için görüşmeler yaptılar. Federasyon Genel Başkanı Cenap Erol ile yöneticiler Fikret Yeni, Osman Bağış ve Gökhan Özkök ile İmamoğlu İlçesi’ni Güçlendirme Derneği Başkanı Türker Doğan’ı makamında kabul eden Kaymakam Savaş Ünlü, ilçesine yönelik hizmet getirme adına gayretlerini esirgemeyen federasyon yöneticilerine teşekkür ederek kısa zamanda ortak projelerle SODES imkanlarından yararlanmak arzusunda olduklarının altını çizdi.

Toros Federasyonu Genel Başkanı Cenap Erol’da federasyonunun şiltini Kaymakam Savaş Ünlü’ye takdim ederek SODES projesi konusunda mesafe kat etmelerinden ötürü de duyduğu memnuniyeti dile getirip teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2013, 11:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz